Plyn už tečie na Ukrajinu, Fico s Jaceňukom otvorili kohútik
Prečo z nás robia blbcov? Načo tá šaškáreň? Fico vie čo robí, lebo nedá sa "šť-ať proti vetru", no ten Jaceňuk je letardovaný? Veď iný producent plynu v Europe ako Rusko a Nórsko nieje. Nórsko má omedzené možnosti.
Všetko ide podľa plánu Kremľa a týmto ťahom im znova nahrali do karát. My budeme dávať UA plyn z tranzitu určeného pre nás(Nemecko, Česko, Rakúsko) výhybkou z Kapušian do Vojan a späť na UA a budeme to aj platiť. Nič lepšieho pre ruský strategický plán. Tento stav by mal vydržať do decembra, januára a najlepšie by bolo, keby teplota klesla až na -20°C. Vtedy Rusi odstavia všetky dodávky plynu do Európy ako odvetu za sankcie od EU. My máme plyn v zásobníkoch, rovnako aj Češi a Rakúšáci(u nás). Ludia na UA začnú mrznúť nielen na ulici, ale aj v domácnostiach. Aby im nebolo zima vyjdú do ulíc a potom bude teplo aj tomuto pajácovi Jaceňukovi a bude sa honpáľať na kandelábri, no nebude sám, spoločnosť mu bude robiť aj Porošenko a spol.