P. Pellegrini má pravdu. Bojovať navzájom prináša oslabenie oboch strán (celkovo Slovenska) a následne nepokoj až nenávisť.
Najvhodnejší kandidát na prezidenta.
A preto Pellegrini na hrad.
P. Pellegrini má pravdu. Bojovať navzájom prináša oslabenie oboch strán (celkovo Slovenska) a následne nepokoj až nenávisť.
Najvhodnejší kandidát na prezidenta.
A preto Pellegrini na hrad.
gejza_m
čím to bude? Nenávisťou diskutér, nenávisťou.
Rusko má toľko obilia, že ho zdarma posiela do Afriky miesto UA. Takže v Moskve majú čo " žrať"
Po zhodnotení osobných vlastností, postojov, charakteristík potrebných na funkciu prezidenta - vystupovanie, reprezentovanie, aťd. Slovenska, najvhodnejším kandidátom je p. Pellegrini.
Takže, znova a naposledy : Pellegrini na hrad.
PS: p. Harabín by bol výborný kandidát. Ale keď zoberieme najdôležitejší atribút – celkovú situáciu, tak p. Harabím nedosiahne dostatočný počet hlasov. Situácia by bola úplne iná ak by Smer prijal p. Harabína ( na tom mal p.Harabín pracovať) za svojho kandidáta, potom by bol super silný kandidát vo voľbách. Ale teraz je to trieštenie hlasov a zoslabovanie pozícii.
Korčok je známy viacnásobný prevracač kabátu, čo už je v podstate prospechárstvo.
Dnešná doba vyžaduje všeobecne od kandidátov pevné nervy a pevný postoj, aby nedal vyprovokovať a tým sa vyvaroval chýb.
Pellegrini má nervy z ocele, povedal by som priam z titanu a k tomu veľmi potrebný pevný postoj.
Spočítane a podčiarknuté – najvhodnejší kandidát je Pellegrini.
Takže – Pellegrini patrí na hrad.
PS: voliči netrieštite svoje hlasy na nezvoliteľného kandidáta, čím znižujete svoju volebnú pozíciu!!
Iný sa spájajú aby si zvýšili svoju pozíciu!!
Aby to nedopadlo ako minulé voľby, keď Mistrík prenechal svojich 18,2% hlasov terajšej prezidentke p. Čapurovej.
Korčok je známy viacnásobný prevracač kabátu, čo už je v podstate prospechárstvo.
Dnešná doba vyžaduje všeobecne od kandidátov pevné nervy a pevný postoj, aby nedal vyprovokovať a tým sa vyvaroval chýb.
Pellegrini má nervy z ocele, povedal by som priam z titanu a k tomu veľmi potrebný pevný postoj.
Spočítane a podčiarknuté – najvhodnejší kandidát je Pellegrini.
Takže – Pellegrini patrí na hrad.
PS: voliči netrieštite svoje hlasy na nezvoliteľného kandidáta, čím znižujete svoju volebnú pozíciu!!
Iný sa spájajú aby si zvýšili svoju pozíciu!!
Aby to nedopadlo ako minulé voľby, keď Mistrík prenechal svojich 18,2% hlasov terajšej prezidentke p. Čapurovej.
Konigg prečíta a nerozumie čo číta. Presne ako cudzinec, ktorý neovláda slovenský jazyk, prečíta ale nerozumie.
Kde sú v mojom príspevku tvoje slová?
PS: aj niektoré EU nariadenia sú proti naším záujmom!
Aby ste pochopili politiku EU (ktorá je ovládaná user)-----včera
Am. Spoločnosť Monsato vlastní cca 60% poľnohospodárskej pôdy UA . Produkciu treba predať aby bol zisk (strata je neprípustna) a tiež sa mohla financovať vojna na UA.
Korčok je nominant PS, OLANO, SAS a daľších.
To znamená,
.-- služba cudzím záujmom na úkor Slovenska (PS –aj zastavenie EU fondov pre Slovensko),
.—nevraživosť, hulvátstvo (OLANO – Frco je... slušnosť mi nedovoí napísať)
.—neprimerané utrácanie financií (SAS – Dubaj, kilečko)
Preto najlepšie volebné heslo je : Pellegrini na hrad!
Korčok je pre roduverných Slovákov politický cudzinec.
Ako cudzinec nebude pre neho problém zapredať Slovákov aj so Slovenskom.
Post Skriptum:
So všetkých síl sa nám Slovákom snaží PS predať toho politického cudzinca ako najlepšieho prezidenta pre Slovensko!!
Slováci netrieštite hlasy na nezvoliteľných kandidátov.
Pellegrini na hrad!!
Že vraj nikto nezasahuje do volieb v Rusku! Nie je to pokrytecké?
Západ zástupne cez UA nedovolí v pokoji zvoliť nového prezidenta Ruska a tak bude znovu zvolený Putin.
Benito má klapky na očiach ako ťažný kôn (západnej propagandy), ktorý vidí len jedným smerom. Pred sebou má košík sena zavesený na oji a ťahá o dušu aby sa dostál k senu.
PS: No neviem, ale určite Rusi nemajú vyrovnaný účet za stredovekú, krutú smrť upálením 50-tých rusov v Odese, za ktorých nebol nikto potrestaný (a možno aj niekto dostal odmenu).
Teraz sa to už nedá zastaviť!!!
JohnAntomayi
Vzorová argumentácia žiaka základnej školy – bezobsažná.
Vzorová argumentácia žiaka základnej školy – bezobsažná.
Dvakrát by som nepovedal, že sa pripravuje dohoda, že Kubiš prenechá svoje hlasy Korčekovi !!!
Preto voliči pozor, netrieštite hlasy!
Pellegrini na hrad.
Podľa môjho názoru, hlavný podiel na tejto situácii ma NATO (pod vedením user)
Všetko má svoju históriu. Nič nevznikne len tak z ničoho nič.
Jeden z viacerých príkladov.
Zámerne sa nespomína, že user v r. 2019 začalo stavať vojenskú základňu amerického námorníctva v Očakove – neďaleko Odesy. No a Rusko po márnych upozorneniach začalo konať.
PS: Teraz je vidieť bezradnosť Stoltenberga.
DMC
To máš pravdu. Najprv to boli na úvod súkromne peniaze potom akože štátne a potom súkromné v DSS-kach (ale nie v tvojom súkromí).
To máš pravdu. Najprv to boli na úvod súkromne peniaze potom akože štátne a potom súkromné v DSS-kach (ale nie úž v tvojom súkromí).
beriem päť svoju plusku (príliš som sa ponahlal)
Pre Vás je tu III. pilier.
Druhý pilier je na PRELIEVANIE štátnych peňazí do súkromných rúk – preto toto nie je boj v tretom pilieri, kde si každý môže sporiť na svoj dôchodok.
Vie niekto vysvetliť z čoho sú platené tisícky ohlúpovačov, ktorí lákajú ľudí do pofidérnych špor- kás? Z toho, čo vylákajú od naivných ľudí. Teda tie vklady už od svojho počiatku rabované.
DSS negarantujú dôchodcom zostatky na účtoch po ukončení sporenia ani na úrovni vkladov.
DSS-ky sú súkromne spoločnosti, ktoré pomaly a nebadane defraudujú úspory svojich klientov pre svoje potreby, ale niekedy aj vo veľkom.
Keď sa to stalo, znova sa to môže stať. Enron v r. 2001 spreneveril našetrené financie budúcim dôchodcom, takže dôchodci boli bez dôchodku.(v USA) – stačí raz aby v USA ...
Odporúčame