Skoda, ze tam boli kameri mozno by si dali jazyckovu pusu.
Skoda, ze tam boli kameri mozno by si dali jazyckovu pusu.
Ty nevies o tom, ze sa bude u nas rozpravat po ukrajinsky, vraj sa Heger so Zelenskym maju radi a idu sa zosobasit, takze sa staneme Ukrajincami. :-))).
Oni vraj uz z Ruska vsetci usli pred mobilizaciou a v Rusku zostali len kanibali zavreti vo vezniciach.
Preco Pravda pise v Kyjeve, predsa po novom sa ma pisat v Kijive.
Ak niekto do pomoci ineho tlaci, tak je to vydieranie.
Dakujem,ze to odo mna nikto necaka.
Ja by som tiez bojovat nesiel, este by ma dali do jednej jednotky s Nadom.
Vcera, ked som videl ako sa tam Heger zacal obijmat so Zelenskym, tak som dostal strach ci sa tam nezacnu pred kamerami aj bozkavat.
Na Standarte pisali, ze na Ukrajine robia zoznami pre odvod chlapcov uz od 16 rokov.
Mozno do posledneho Nada a Hegera, pretoze ostatni sa mu na Ukrajinu vykaslu.
Uz to tu bolo, len tie prispevky co na to odkazovali zmazali, no hanba poriadna.
Slovak co napise Slovensko s malym "s",nemoze byt hrdy.
Casto su informacie cielene skreslovane, no na druhej strane, uroven redaktorov je tak nizka, ze si sami proti sebe protirecia, pripadne pre svoju nevzdelanost v informaciach povedia aj to co ma zostat skryte. Dnes bol na pravde oslavny clanok o ukrajinskom pilotovi kde presviedca citatelov, ze pre neho nie je problem sa naucit pilotovat zapadne stroje uz za tri mesiace. K clanku bola pripojena fotka z jeho instagramu, kde Major Vorošylov (tak sa menuje) ma na prilbe znak KARAYA, co bol volaci znak fasistickeho pilota Ericha Hartmana, ktory bol povazovany za letecke eso Luftwaffe s najvacsim poctom zostrelenych lietadiel sovietov. Takze treba v informaciach hladat aj to co niekto povedat nechce, alebo chce a pre strach s pripadneho postihu to len naznaci. https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/656505-…
Snad len kostimovy kabatik?
No pekne, este ze ste na to upozornili. Ale verejna propagacia fasizmu v tejto dobe uz zda sa nevadi ani Pravde. Asi kazdy ma svojich hrdinov, aky je on sam. Z tohto to skutocne moze byt potomok Banderu a dokazuje to, kto za Ukrajinu vlastne bojuje.
Tebe sa to nezda, ze toto su jeho tliachaniny?
Ja by som povedal, ze tie sankcie EU proti Rusku vzdicky skoncia v pozicii "69".
Ono je toho viac. Napisat, "nikto im dnes nepozicia", To nikto sa zrejme mysli zapad, a teda suverene tvrdit o nom ze on je jediny kto moze poziciavat peniaze je take nase, teda svojske nadute ego.
My budeme zit z narodneho fondu, ktory nam tu vybudoval pan Matovic.
Poznamka: Vraj ho ma u babky na povale.
Ak by stavali stavbari domy, tak ako analytici bez patosu robia svoje predpovede, tak byvam radsej v stane.
Odporúčame