Nepocul som o tom ze by Slovenske elektrarne doteraz predavali elektrinu bez zisku. Staci pozriet na ich vyrocnu spravu, kde za r.2021 dosiahli zisk 424 mil € a v r. 2020 to bol zisk 363 mil €. Takze cena elektriny bola aj v predchadzajucom obdobi primerana a nie s lepsimi cenami pre spotrebitelov na Slovensku.

