Nie som Putinofil, „iba“ šírim ruskú propagandu.
Pan Baranek ma You Tube pekne video pod nazvom "Osprostievame". Patrim do generacie ludi, ktori sa narodili a vyrastali v socializme pod sovietskou propagandou. Keby ste vedeli ako som neznasal tych papalasov, ktori nam do hlav davali tu hnusnu sovietsku (rusku) propagandu. Moj vzdor bol, ze som si na bundu nasil nasivku s logom USA. Po r.1989 som zazil inu propagandu a zo zaciatku mi to urazanie Ruska ani moc nevadilo, ved si od nas zasluzili. Ako vsak isiel cas zacinal som byt na tuto propagandu alergicky, pretoze uz ponizovanie a urazanie vsetkeho Ruskeho bolo cez ciaru a uz to nebolonziadne hrdinstvo, ale skor z pragmatickej vypocitavosti. Zapad sa 30 rokov choval k Rusku, ako k nepriatelovy, ale nehovoril to priamo, lez cez rozne podpasovky mu to daval pocitit. Napr. v case bombardovania srbskeho naroda, ktory je z ruskym narodom uzko spaty Rusku mopslici USA zavreli vzdusny priestor, v case tzv. cecenskych vojen zapad podporoval islamskych radikalov proti Rusku, to iste v Syrii.