Vidim ze sa vyznate. Z ruskej strany idelen o tzv armadnu operaciu, kde bojuje cca 100 tis vojakov, pricom ruska armada ma 1 mil. vojakov a v zalohe 8 mil. ma v skladoch 30 tis tankov. Ukrajinska armada mobilizovala uz 4 krat a ma v sluzbe cca 1 mil vojakov a jej vyzbroj uz je plne zavisla na dodavkach zo zapadu, Prinos dalsej mobilizacie je otazny, pretoze su to uz ludia co nepresli vojenskym vycvikom, pricom armada je v defenzive pred 100 tis ruskov armadov.


