V exterieri budem mat v jednej ruke rusko a v druhej kaser, pri vzdialenosti 2m sa rozhodnem co pouzijem, ak osoba nebude mat na ksichte rusko, tak to bude jasne.
V exterieri budem mat v jednej ruke rusko a v druhej kaser, pri vzdialenosti 2m sa rozhodnem co pouzijem, ak osoba nebude mat na ksichte rusko, tak to bude jasne.
Dobre ze mu nenapises, ze s nim tu podlahu povytieras,
Svedsko krajina na pocet obyvatelov ako Ceska republika malo cca 90tis pozitivnych a cca 6 tis mrtvych. V sucasnosti udaje nezverejnuje, ale ako priklad ho uvadzat je dost zvlastne
Za cislo1488 by som ho netrestal, pre mna je to take dost detinske davat to k sudu pre nejake pochybne sifry ktorym vacsina z nas ani nerozumie. Avsak vcera ho mali z televizie poslat domov a to rezolutne.
Nemyslim, ze novy projekt lavice nie je, je tu strana Hlas so socialno-liberalnym zameranim.
Pozitivne testovany nie je rozhodne zdravy clovek je to virusonosic, ktory chorobu roznasa k ostatnym potencionalnym hostitelom virusu. Pricom iny hostitel virusu moze nan ochoriet, ba aj zomriet!
Clovek by povedal, ze si musime vlozit prsty do rany, aby sme uverili. Ale toto nie je otazka viery, ale zdraveho rozumu. Ludia okolo nas budu umierat a budu umierat zbytocne.
Pan Bukovsky je nebezpecny tym ze budi u ludi doveru, ako lekar. Treba si uvedomit, ze inak je vnimani ak povie herec, ze COVID 19 je malo nebezpecny a inak doktor. Dr. Bukovsky vsak pri svojej bohorovnosti zacina verit, ze je odbornik na vsetko a vyjadrovat sa aj k veciam, ktorym sa rozumie len ciastocne. Ak vas oslovi pravnik, ze vas moze zastupovat pred sudom vo vsetkych oblastiach prava - neverte mu a utekajte od neho, lebo prehrate aj vlastne gate.
Nechapem tomu, pretoze doteraz sme spravili 440 331 testov z toho bolo 8 600 pozitivne testovanych to je necele 2%. Vcera sme spravili 6 500 testov z toho 552 pozitivnych, to je 8,5%. Metoda vyhladavania testujucich je stale priblizne rovnaka, az na to ze podla odbornikov zacina komunitne sirenie, kedy uz nie je jasny okruh potencionalne nakazenych. Moze do toho zase zasahovat pocet dobrovolne testovanych (samoplatcov), ale aj tak to je rapidne zhorsenie, ktoremu nezodpoveda ani tych vcerajsich 552 pripadov.
Tak s biorobotmi ste to prehnali. Na slovensku uz je problem zohnat remeselnika a dobry odbornik z Ukrajiny zacina byt pre toho co potrebuje nieco spravit, alebo opravit na nezaplatenie.
Ak by sme si nevsimali virus, tak si zacne vsimat on nas, a pocet umrti by nebol cca 13 tis za stvrtrok, ale niekolkonasobne vyssi. To nie je viera v nieco co by bolo, ale zdravy rozum.
Prave tu je problem, nakazeny uz je, kazdy 12 testovany, teda skoro ako v Cechach.
Ovce zo SME by tu nemali tapetovat, ale mali by pocuvat svojich pasakov na svojom sene. Na Pravde diskutuju inteligentnejsi.
A za slusneho sa povazujem, pretoze ja dochodca nie som, ale staram sa o rodicov ktori by na pripadnu nakazu mohli zomriet, tak som tento rok nebol ani na kupalisku a chodil som radcej po horach a na bicykli, okrem toho som aj fanusik futbalu a na zapasi som chodil, ale teraz by ma to ani nenapadlo, predsa jeden rok bez toho vydrzim a radsej sa budem tesit zo zivota ostatnych blizkych ludi. Ak sa k tomu zacneme stavat, ze je to len chripka a porovnavat neporovnatelne, bude zle.
Zmetkovia, vrazdit dochodcov sa vam zachcelo. Za situacie ktora smeruje k rapidnemu rozsireniu virusu, tak sa vam zda ze vy mate obmedzene slobody, pretoze potrebujete vidiet futbal nazivo. Ale mozno sa to otoci a ako spanielska chripka bude zabijat mladych, potom zacnu dochodcovia naschval hirit a tvrdit ze sa nedaju obmedzovat na svojich slobodach, ked budete skapinat.
A co diskriminacia v manualnych profesiach, kde muzi mozu dvihat bremeno do 50kg a zeny do20kg. Za rovnaky plat? Zazil som to kde zamestnavatel razil teoriu nediskriminacie zien, kde sme v kolektive 20 zien a 3 muzov robili za rovnaky plat, pricom sme muzi robili za zeny vsetky tazke prace. Chodil som domov riadne vystaveny a zeny boli v pohodicke a este intrigovali, pretoze dlhodobo mali strach o zamestnanie a zamestnavatel mal dhodobo problem do prace zohnat muzov
Nevie mi niekto poradit, ci existuje taka banka, kde si zriadite ucet s platobnou kartou pri ktorej mozete ist do debetu bez toho aby ste na ucet dali nejake eura.
Este treba povedat, ze pripadnu skodu si budu poskodeny uplatnovat na state (teda od nas vsetkych) a moze to byt "pekna palka".
Uvedomuju si zainteresovani,ze sa otvara pandorina skrinka, pretoze ak je podozrenie ze sudne rozhodnutie je spojene so spachanim trestneho cinu, tak je to zakonny dovod na obnovu konania. Kolko sudnych rozhodnuti vydanych za desiatky rokov od zatknutych sudcov bude v buducnosti preskumavanych?
Ako kriptobolsevik uvedomujuc si, ze podporujem ten najzrudnejsi rezim aky na svete kedy existoval, ktory popravil miliony ludi a miliardy odvliekol do koncentracych taborov na nutene prace, a svojov bezprizornou, sialenou vydieracskou politikou zavinil utrpenie celemu ludstvu pocas niekolkych generacii sa pytam. Preco Navalny zije?
Odporúčame