Treba k tomu povedat, ze len pokracuju v tom co je tu poslednych 30 rokov (mohlo by sa ist aj do 50 rokov minuleho storocia). Fikcia nejakeho vyberoveho konania s dopredu istym vytazom, ako bola za minulej vlady je naozaj frustraciou pre kazdeho, kto pri nom robil stafaz.


