Nechcem týmto vôbec nič povedať, každý nech si spraví názor svoj a sám. Dnes sa to ku mne dostalo a práve som to dosledoval. Nemohúcnosť...som šokovaný. Nech ešte niekto spravodlivý povie sláva U....
Nechcem týmto vôbec nič povedať, každý nech si spraví názor svoj a sám. Dnes sa to ku mne dostalo a práve som to dosledoval. Nemohúcnosť...som šokovaný. Nech ešte niekto spravodlivý povie sláva U....
Oni sú snáď aj schopní ti dať zákonom brannú povinnosť bojovať za Ukrajinu. Nevšimol si si ich najnovší pozdrav...Sláva...? U teba normálne? No u mňa nie.
Teoretická otázka...
Predstavme si u nás, ako by to bolo. Taká branná povinnosť a mobilizácia... odvedený bude bojovať zadarmo po boku profesionálneho vojaka, ktorý má za to mzdu a príplatky za nasadenie. Odvedený zrejme nebude dostávať ani mzdu zo svojho zamestnania... Neviete ako to je a aký zákon to rieši?
+++
...táto banda šialencov je ale schopná zmeniť zákon z večera do rána.
To nemyslíte vážne. Tak nestačia zbrane a munícia.
Druhá strana mince je, ako tam Fulcrumy dopravia.
Odletia tam s našimi pilotmi a takto sprosto ich niekto ide ohroziť, alebo nedajbože u nás do nich sadnú ukrajinskí piloti?
To musí byť sám krúpa!
Pacient na FB jede jak ďabel:)))
...7 rokov starý...je to tam v debate.
Možno to nepovedal zámerne. Možno si to omylom prehodil.
Ako deti sme na dovolenke hrali karty. Hra sa volala kura. Prišiel krstný a pýta sa...čo hráte? Hlavou mi preblyslo...len nepovedz kura aj s v pred a... Čo myslíte, čo som odpovedal?
Super. Potrebovala na vyrovnanie 17 bodov a po dvoch zjazdoch ich má. V programe na marec je toho ešte dosť, verím že noha vydrží, teším však na ďalšie zápolenie a dobré výsledky. Peťa si jednička!
Ale im už nestačí posielať peniaze a zbrane. Ani pomáhať humanitárne. Oni už otvorene žiadajú toto :oO
Asi tak. Neuveriteľný svet...
Bol som sám, čo si všimol jeho úlysný, spokojný, chorý úsmev počas tlačovky na hranici?
Kde si ma videl podporovať Putina?
OK, choď skúsiť napísať na svoj FB niečo v tom význame, ako je titulok tohto článku. Na nič iné nepoukazujem:))) Škoda rozhovoru a článku, v ktorom je pár dobrých info (teda pre nezasvetených) a aj nejaká haluz, keď sa zaklincuje takým nadpisom.
Takže aj ty sa pripájaš k vysmievanie, povzbudzovaniu a provokovaniu?
Polovica triezvych ľudí žasne v nemom úžase, prečo sa strany nesnažia riešiť situáciu diplomaticky. Nepočuť nič iné len silné vyjadrenia, provokácie, urážky, vyhrážky. Takto sa to robí, keď niekomu ide vraj o mier?
Ja nereagujem na to, čo by podľa teba povedal Putin, ale na to, čo sa vyhrážajú u nás trestať.
Odporúčame