Aj zhryz má podobný.
Vymazali mi to komplet s celým obsahom debaty pod súdružkou prezidentkou, tak to dám sem...
heger Ficovi dnes na výbore... (keďže boli prítomné aj kamery a novinári, mal hviezdnu chvíľku, TA3 pár minút po 12.):
"Slovensko sa nachádza na východnej hranici a dlhé roky tu boli vlády na čele s Róbertom Ficom, ktoré zanedbávali bezpečnosť občanov SR...lebo tu sedia ľudia v tejto miestnosti a vy patríte k nim, ktorí hovoria, že je dobre stáť bokom a ja som rád, že sa môžem dnes voči vám vyhraniť... voči človeku, ktorý opakuje HISTÓRIU SPRED 80 ROKOV... TAKÍ ĽUDIA, PÁN FICO, AKO VY, BOLI TU AJ PRED 80 ROKMI, KTORÍ SCHVAĽOVALI TRANSPORT NAŠICH OBČANOV DO KONCENTRAČNÝCH TÁBOROV."
Niet to ešte kam dať, tak dávam sem. Dnes po 12:00 TA3
heger Ficovi dnes na výbore... keďže boli prítomné aj kamery a novinári:
"Slovensko sa nachádza na východnej hranici a dlhé roky tu boli vlády na čele s Róbertom Ficom, ktoré zanedbávali bezpečnosť občanov SR...lebo tu sedia ľudia v tejto miestnosti a vy patríte k nim, ktorí hovoria, že je dobre stáť bokom a ja som rád, že sa môžem dnes voči vám vyhraniť... voči človeku, ktorý opakuje HISTÓRIU SPRED 80 ROKOV... TAKÍ ĽUDIA, PÁN FICO, AKO VY, BOLI TU AJ PRED 80 ROKMI, KTORÍ SCHVAĽOVALI TRANSPORT NAŠICH OBČANOV DO KONCENTRAČNÝCH TÁBOROV.
... prepracovaný, či treba naňho hodiť sieť?
No keď aj tie údaje prestanú dostávať, museli by stopnúť aj ich dostupnosť na internete. Však čo, huby si myslia že nám už zavreli.
Ozaj a reštaurácie majú zverejnené jedálne lístky a prostriedky verejnej dopravy jazdné poriadky:)))
...ale oni sa nás nepýtajú. Už ani my sa zachvíľu nebudeme môcť pýtať.
Ľudia, prosím vás, choďte vždy voliť.
Tento krúpa získal 1864 hlasov vo voľbách a má 5 tácov mesačne počas 4 rokov, my ho máme "plnú telku" plus tie veci okolo toho:((( teda všetko zlé, na čo dostal kuevské splnomocnenie od neuveriteľných 1864 voličov.
Lebo nemajú správne tytuli.
Biznis.
Darovaná, teda ak darovaná S-300 sa do rúk Ukrajincov nedostane. Teda ak Rusi za niečo stoja a strážia prísun zbraní od západu. A naďoministerstvu nezostane nič iné, len pritiahnuť občanom SR opasky a kúpiť náhradu. Asi z USA. Možno v akcii.
Biznis.
Čeče...niekomu tu dobre hrabe. Už aj do Pravdy prišli sľúbené milióny od trnafskeho mocipána?
Nepodarilo sa mu medzitým zastreliť človeka na vyššiu vzdialenosť, ako sa chválil na hearingu naposledy? Slabotaaaaa....
matovič obviňuje bez dôkazov už dekádu, a čo?
Paráda, atomizácia politickej scény pokračuje. Hlavne liberálnej stoky...dotoho:)))
...cvičili, chodili na ostré streľby.
Aj ja chcem z toho live stream:)))
A stančík je kto a na šnúrkach koľkých ľudí, čo sa pomýlili, visí?
Nie že hľadá iné zdroje info, ale vyslovene ignoruje mainstream. Toľko humusu od nich ako za posledné 3-4 roky...
Odporúčame