Nebol to maličký dron, ale prasa ruskej výroby niekoľko dekád späť, známe skôr pod označením UAV, veľkosti malého motorového lietadla.
Nebol to maličký dron, ale prasa ruskej výroby niekoľko dekád späť, známe skôr pod označením UAV, veľkosti malého motorového lietadla.
Nie, neJB, len som prehodil na zoznam nepriateľských krajin Ruska a Turecko tam teda nefiguruje. WTF, fakt celému svetu JB?
A prečo by mal byť?
Keď raz Turecko ako člen NATO a šťastný majiteľ s400 nie je NEPRIATEĽ RUSKA?
JB vám ľudia?
Nie, je to možnosť ako je to prijímané. Ale to asi veľa ľudí, čo vedia len štvať a kopať, nezaujíma l.
Možno to ani nie tak celkom je. Zober si stav a assets "pred" a počas... Možno a asi aj s300 je sledovaná...Môžeš počítať, čo bolo ako prijateľné a započítané, že máme a čo bolo navýšené ako... dám to do uvodzoviek "znak agresie"...aj keď tu asi vraj ide o naplnenie čl. 5. Plus chtíč nechať zošrotovať s300 len tak pre kšeft... Go figure.
Áno, OK, aj Patrioty aj s300 budú cieľ a teraz mi, prosím pekne ponížene napíš, kam sme sa v debate posunuli:)))
Predali? Ja som f tom, že darujeme na šrot a daňoví poplatníci sa zložíme na nový systém plus dovrecka pre lúzu a kráľov opíc.
Zatiaľ možno žiadni, ale inak má obrazne pravdu. Skús si zopakovať teóriu rádiolokácie v hornatom až vysokohorskom teréne...
Verím tomu, že bude ,1/3 stredné Slovensko, 1/3 východ a 1/3 Petržalka.
Pardon, beriem späť, nejako sa mi pri tom množstve skonzumovaných info zaplietlo do toho úplne nelogicky UTC, mea culpa:(((
Presne mi to tak príde, silou mocou vyprovokovať a spraviť nepriateľský akt. A nechať to spraviť niekoho iného, to je také americké. Len hlupák by toho išiel.
Stále viac ľudí sa obáva, že nebudú ani voľby po skončení 4-or ročného volebného obdobia. Alebo nám chystajú prekvapenie. Nieto ešte očakávať predčasné voľby...
Na mňa to nesedí:)))
Nebudem argumentovať, súhlasím, to je fakt. Neviem, či sa pravdu niekedy dozvieme.
Potom ale treba rovnakým menom nazvať americké "dobrodružstvá po celom svete".
Má nárok. Aj ja keď niečo chcem, musím si na to zarobiť a kúpiť. Nech si teda tie zbrane kúpia a nech citovo nevidiera zvyšok sveta. Rusko ich nepadlo pre nič za nič, nech si myslí každý čo chce, asi si to zaslúžili.
Odporúčame