Nie, preto lebo nevedel získať väčšinu na svoju stranu a nechal sa aj závery pandemickej komisie prehlasovať. Asi mal slabé argumenty. Alebo to vymenili za matotyčinky:)))
Nie, preto lebo nevedel získať väčšinu na svoju stranu a nechal sa aj závery pandemickej komisie prehlasovať. Asi mal slabé argumenty. Alebo to vymenili za matotyčinky:)))
Keď môže chcieť jeden, môže to isté aj druhý.
... ministri jeho vlády podávali demisiu pani prezidentke a jeho psia povinnosť je byť na cerémónii.
A kde je vrchný dement, kto už toto skončí?
Olano je matovič a nič iné ako schránka na adrese hnutia 500 m od parlamentu.
A to hovorí za všetko. Aj za milióny za voľby.
Chlapcom sa ani nechce hrať za Slovensko.
Ani sa im nečudujem. matovič odstúp!!!
A pevne dúfam, ani neodstúpi a stratí väčšinu a nezoženie ani tichú podporu.
Veď to. Aj na stránku som jej to musel napísať...
... ak bude mať pracovisko na Mesiaci, tak súhlasím.
No neviem čo s ním bude, ak príde o ochranku. Prizabijú ho už kolegovia v parlamente. Ako sa tešil, keď Ficovi zobrali ochranku, tak sa teraz celý národ bude tešiť a čakať.
Aj kolík ide tahet:)))
A Vasilisa sa tiež vyhráža. Kedy pochpopia, že majú ísť všetci do zabudnutia?
Z toho vyplýva, akú má matovič autoritu a za čo ho všetci majú. Nech už ide z očí...
Kedy a kde povedal, že aj z politiky?
Opica nečakala, že keď môže beztrestne nadávať ľuďom, tak to bude platiť aj recipročne:)))
Takto týždeň nadránom som šiel po svoj majetok do záhrady cez tri okresy... ale nie o tom, čo musíme robiť, ak chceme niečo zachrániť...
Okrem pár kamiónov celkom dosť áut a...
... konvoje spojeneckých vojsk!!!
Dal som si prácu spočítať tieto oznamy na stránke mosr.sk a za február 2021 bolo týchto transportov 29 a za marac 2021 ich je ohlásených 51!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovie nám už stáleminister obrny, čo má toto znamenať???????? Myslím, že sa už o to zaujímali aj nejakí novinári a poslanci a nič...
Ja im to prajem.
Do parlamentu sa dostali, voľby vyhrali, vládu mafiánov a podvodníkov zostavili, premiérovali tejto katastrofe, atómovú zbraň proti korone za "dobrovoľnej" participácie milovaných občanov vymysleli a použili... aj na ústavu si siahli... aj sa dobre strápnili a ukázali sa, čo sú zač...
... preto ak Pročko ministrom má byť to posledné, doprajme im to:)))
Daj si onlajn samoštúdium z homoofisu, to je dnes in.
...a jeho straníckym súputníkom ešte menej.
Nožík sa mi otvára, keď sa v telke zjaví Lúza, Opica, Ušaté torpédo, Natálka čo nemá rada Rómov, Udaj, Pročko či davicsupová smotánka... Katastrofa.
A čo je na tom zlé, že sem dáva, ako týchto tutkov majú plné zuby už aj v sme a enku? Vadí? Nečítaj.
Aká troj... však žaluďov vyhadzuje z funkcií a zbytok kompaklubu sa aj sám rozsype.
Odporúčame