Dúfam, že vám to už konečne zruší Ústavný súd a obyvateľstvo spočíta :)))
Dúfam, že vám to už konečne zruší Ústavný súd a obyvateľstvo spočíta :)))
... ale veď predsa po tom, čo nechcený premiér za fanfár médií otvoril papalášsky Bôrik pre štátnu karanténu a fšetci ho za to opľuli... tak musia papaláši naspäť.
Tu sa je škoda pozastavovať... boli tam pracovne, teda dá sa to tvrdiť?
Nijako. Bude to robiť premiér alebo štátny tajomník. Prd potrebuje len silnú funkciu. Nič iné.
Jeho netreba zosmiešňovať. Jednoduchosť z neho srší na sto honov.
Smutné je, že sa práve toto od neho ako nového priemera očakáva. Nič viac, takže kvalifikačné predpoklady naplnil do bodky.
Inak pôsobí ako primitív, nemôžem si pomôcť.
Bwahahaha, riešite priority:)))
Hehe a oni si mysleli, že negociujú vo veľkom štýle, štátnici:)))))
Málo padol, na oslavovanie to nie je. Bude to tu viesť ešte nemožnejší diletant.
Takže SaSke stačilo de facto ospravedlnenie. Sulík to má v génoch... ospravedlňovať sa za čokoľvek, tak to môže aj prijímať.
Bez hanby idú všetci ašpirovať na miesta, kde boli a na ktoré podali demisiu. Len tak z trucu:)))
Kiežby mala pani prezidentka na to iný názor
Som to vravel už po zápase s Cyprom.
Všetko so všetkým súvisí.
Môžu kašľať trhať sa za Matelkowo:(((
Žiadna Frederica nelyžuje, ale o tom ty vedieť nemôžeš.
Heger is da men, bwahahaha...
"Záleží nám na tom, aby tu na Slovensku bola stabilná a dôverujúca si vláda... " bwahahaha, hotový premiér:)))
Bwahahaha, aký že to zdroj.
Bwahahaha, Pavelka a spol. To sú tí, čo robili výskum na ľuďoch bez ich súhlasu a pod výhražkami straty práce?
Bwahahaha, posledné tiky!!!
Radšej ho nechaj tak, lebo fakt bude konkretizovať a pokračovať v tliachaní:)))
... ešte by som mu doprial nátlak občanov. Aj to možno príde, vrchol poníženiea.
Odporúčame