Panebože veď už teraz je prespídovaný!!!
Panebože veď už teraz je prespídovaný!!!
Takže jeden hlas opozičnej mafie a voľba GP bude vyhlásená za neplatnú, alebo dokonca aj dement odstúpi? Wow!
... dá sa to preveriť, ale to už je na každom z nás...
Treba ho strážiť, aby nikam neušiel. Bude sa zodpovedať za všetko...
Možno tu seniori niečo nájdete, čo vám pomôže toto všetko v zdraví ustáť.
Vidím v tom 2 možnosti.
1)Ak má niekto problémy, možno uprednostní ag testy zadara a hneď
2)Možno tá sploštená krivka stále stagnuje. Ako v Čechách, ale oni boli chytrejší, nevyhodili stovky miliónov € z okna.
Ty můj kvítku medový, to se nikdo nedoví.
Presne tak, mali si to všetko nechať a podeliť diletanti z tej sekty.
Tam majú expertov, bwahahaha.
Je to smutné, ale ani toto so Sulíkom nepohne.
Fú, odporúčam pozrieť na TA3 dnešné Za oponou s Jozefom Lenčom a Dagom Danišom. Ten dostáva do búdky...
Nezaplatených a matovičovsky ošmeknutých zostalo omnoho viac.
Ak mu prídu nejakí mladí zdravoťáci, ktorých odmietli zaplatiť a vôbec lekári... dvíham z tadeto kotvy. Zas to máme v rukách vsetci... každý z nás + lekári, zdravotníci, štátni zamestnanci, samosprávy...
"Matovič svojou posadnutosťou začína čoraz viac pripomínať Dr. Grünsteina, jednu z románových postáv Jaroslava Haška. Aj ten na všetky neduhy duše i tela poznal len jeden jediný recept: všetkých vojakov, vrátane Švejka, liečil zásadne klystírom."
Jáj, to preto ho dali na tatrojke v repríze v prajmtajme, aby sme si to všetci uvedomili:)))
Za to čo vypúšťal dnes na tatrojke, si to veru zaslúži.
Čo téma, to znáška poloprávd, demagógie, osočovania leboFšetkých a samopropagandy.
Hmmm, už bolo podaných toľko TO, že aj OČTK už budú v prúsere za nečinnosť.
A prečo nenapíšete, čo začal chniapať cca po 30 minútach? Tak rýchlo prestali účinkovať liečiky?
Ozaj a naser si s povinným testovaním.
Hovoríš, že sa za tých pár víkendov zahojili na celý život?
To áno, ale nie tí lekári a zdravotníci:(((
Ako vieš, že sa nejedná o ich bežnú mesačnú mzdu?
Aha, tak ak niekto napíše ako to inde ide, ako sa to rieši aj na vedeckých podkladoch... tak nie si Kristus. Hm, to sme vedeli.
Ale prečo sa potom nezamyslíš nad prečítaným a nepoďakuješ za zaujímavú informáciu?
Presne tak, hrdinovia po vojne.
Pod ktorým lopúchom vyčkávali, že ich hanba nepreplieska?
Odporúčame