... na tých, čo sedíme doma už 19. deň :)))
... na tých, čo sedíme doma už 19. deň :)))
To nie je len týchto pár chlapcov. Včera v správach toho bolo omnoho viac.
ZMLUVY MALI!!!
Takže ten, čo ich takto využil o tom, že ich nevyplatí VEDEL!!!
No oklamaným vzorom nebude, ale tým, čo sa učia odrbávať bude idolom.
Už som to videl viacx napísané... link?
Sviečky na balkóne som pálil na Dušičky.
Teraz to už nestačí. Každý má pomaly svoju anketu a svoje referendum.
Keď sa neviete spojiť a priložiť ruku k dielu, choďte do čerta!
Nie len Fico, ale aj Sulík, ale ten sa ti zrejme nezmestí do repertoára.
Ale nie o tom... že by z toho špajchlovania nakoniec bolo verejné ohrozenie?
... asi sa boja, ale nie matoviča, to určite nie.
To zas bola tlačovka. Tvrdí tu ešte niekto, že tento človek je normálny?
A duch svätý... toho sa radšej ani nič nepýtať, lebo aj tak všetko pomotá... Že čo s občanmi zelených okresov pri predĺžení núdzivého stavu... no že sa majú dať dobrovoľne otestovať... bwahahaha
Fú... na Novom Čase bola zmienka, že už ani nepracujú z cudzím zavinením. Ale už to stiahli, ako aj zrušili diskusiu.
Tých provokatérov by si mohli nejakí ultras postrážiť, spacifikovať a odovzdať spravodlivosti. Ja viem... tá tu nie je, ale za pokus to stojí. Čo ak sa protest podarí!
Skôr su myslím podľa jeho prirodzenia a naturelu, že na každého niečo má a drží ich v hrsti.
Gröhling má podľa *íča "testovať~vytierať„ rodičov a žiakov, ak chcú ísť ešte do školy...
Ten už bude do smrti na každom rokovaní blabotať len testovať a testovať:)))
To nie je život, to je k...
... nie náhodou Rudolf?
Navyše s firmou, čo mala nedoplatky na sociálnom poistení?
Hotovosť na nákup dostali od štátu a zbytok už bola len veľká žranica?
S tou ústavou by som si nebol istý...
... posr... telefón, ten likey ti samozrejme nepatrí:)))
Odporúčame