Sám súdruh priemer predstavil svojho koňa sihelského. Zaujímavé, že ľudia sa na "sihelského" akcii zhromažďujú a polícia... zatiaľ nič.
Súdruh priemer, koho je to kôň, alebo to len tak vyzerá?
Sám súdruh priemer predstavil svojho koňa sihelského. Zaujímavé, že ľudia sa na "sihelského" akcii zhromažďujú a polícia... zatiaľ nič.
Súdruh priemer, koho je to kôň, alebo to len tak vyzerá?
Ten človek je jedna odporná lož a manipulácia.
A úderník musí byť Matovičov milionár. Teľo prachov na lživú propagandu a doživotnú ochranku...
Tí čo mu na chvíľu uverili a vrátia sa späť.
Skokanom tohto prieskumu je porisko. Ako sa to len mohlo stať? Hm, hm, hmmm ani antikampaň nebola.
Ty si len počkaj na vládne noviny od súdruha z Trnavy, tomu by si mohol rozumieť. To bude to pravé orechové.
Si ani obed nedostal, alebo ti nesadol!?
... tak to by sa parlament mohol rozpustiť nadobro.
Po každých voľbách môže byť menšina nespokojná, nenastúpi a tak dokola... ako si to vlastne predstavujete, nezdá sa mi to ani možné ani rozumné...
:))))))) či to bude dosť na doživotnú ochranku :)))))
Ale potom treba zaočkovať aj ich rodinných príslušníkov a ich deti... inak žiadna rodinná opekačka:)))
Ja len, aby si v svojej perfektnosti na nič nezabudol.
Mnohí dôchodcovia ani účty v banke nemajú, alebo ich porušili a povyberali peniaze... za tie smiešne úroky.
Pozitívom je, že od pondelka sú vstupenky do modré ustrice minulosťou...
Teda ak the bill nepovedia inak.
... toto bolo expresné... a tá demagógia, že umožní... čo všetko sa dá robiť so slovami...
Absolútny súhlas, teda ak to nevyznelo z predošlého príspevku.
... už má novú obeť, za ktorú sa schová a na ktorú zas nakoniec nakydá... možno aj existuje :)))
"Uznávaný nemecký virológ Christian Drosten podľa Krajčího potvrdil Matovičove slová, že antigénové testy zachytávajú infekčných ľudí."
Na špachtľovaní som nebol. Dva týždne dovolenka od 1. plošného kola + nejaké covid smeny predtým - 80% za sedíš doma...
Každý deň, samozrejme, ideme do potravín, do najbližšej lekárne či rybkám pre krmivo... popri rieke alebo cez les a cez celé mesto. Sedím doma a rešpektujem dané opatrenia:))) A obmedzenia začali "predkolom".
Keby vyplácal cash, asi by to nereklamovali...
mnooo... včera si tú novelu vyšudlali v parlamente. Áno, po funuse.
Dobrovoľníci by mali ťažko zmluvu o vykonaní práce aj so zmienenou odmenou.
Odporúčame