Vo večerných hodinách na FB prislúbená podpora a účasť zo strany SNS aj Smer.
Vo večerných hodinách na FB prislúbená podpora a účasť zo strany SNS aj Smer.
Takže šéfnácek (áni, už ináč nemôžem), chce trestať deti rodičov, ktorí sa mu postavia :
“ Ak si škola zabezpečí pretestovanie všetkých svojich žiakov a ich rodičov, môžeme škole umožniť, aby normálne fungovala.“ rtvs večerné správy...
... alebo delegoval vydieranie na školy?
Najprv zdravotná starostlivosť, potom zamestnanie, oklamanie dôchodcov... teraz vzdelanie detí???
Fú, to je úbohé.
Škoda sa už rozčuľovať.
Takýto hnoj sme tu ešte nemali.
Po... sa.
Žiaľ najlepšie sa robia kšefty za spoločné.
Ani vklad ani kapitál nepotrebuješ.
Tí nás pekne vyšuškali...
Presne tak a odrobili si to zas robotníci:)))
Každý kto sa dobrovoľne zúčastnil na špachtľovaní má povstalecký dojem, že je in a že prispel k niečomu veľkolepému... no dobre, to ti predsa neberiem, šupsá z tangáčov do maskáčov:))) Len to nechaj uležať, na efekt treba počkať. Ak bude, nemám problém uznať.
Máš pravdu, napísať, že plošné testovanie má nulový efekt je skutočne tupé, ale napisal si to ty, nie ja.
Ja sa obávam, že efekt naplniť niekoho vrecká už bol splnený. Teraz sa obávam negatívnych efektov a dúfam, že sa budú dotýkať len vrchných organizátorov a nedoplatí na to zabezpečujúci personál, či nebodaj testovaní...
Ajajáj, rovnako to klesá aj v Čechách bez špachtľovania:)))
NAVYŠE to vlastne neklesá, po víkende máme zase tisíce(?) pozitívnych z ag testov, ktorí do štatistík nepatria? To je čo?
Ja tvrdím že rybárske.
Ale niekde som videl napísané, že výsadkárske, tak neviem:)))
Nič to nemení na tom, aký je v nich chrumkavý.
Ťažko povedať. Keby si bol na ich mieste, vedomý že máš špinu pod nechtami... čakal by si na SK, kým si po teba prídu?
moment, MOMENT, ale tento bol práve identifikovaný pozitívne, tak?
Počas tej hodiny tých klamstiev sám vyrobil hneď niekoľko.
Na čo sú takýmto ľuďom nahonobené peniaze, keď ich budú dosmrti dávať na ochranku? A môžu si za to sami.
To sú jeho disciplinovaní slobodní :)))
Jasné, takže dvoch *íčov:))) Ako vieš, koľko som dal a dávam tejto krajine, keď píšeš hlúposti ?
Matovič ťahá ku dnu aj pani prezidentku. Len sa jej pozrite na reakcie ku príspevkom na jej FB.
Asi by mala zvážiť, koho vlastne je prezidentka, či 5,5 miliónového národa, alebo jedného *íča:(((
Odporúčame