Takže súdruh priemer nechal čísla dosiahnuť takýchto rozmerov, aby nám ukázal, že on je tu šéf?
Ďakujemeeeee!
Takže súdruh priemer nechal čísla dosiahnuť takýchto rozmerov, aby nám ukázal, že on je tu šéf?
Ďakujemeeeee!
... možno aj niečo takéto...
Majú to z domu. Ja a nikto iný. V niečom to je pre ich budúcnosť dobré. Ale potom nenadávať na učiteľov. Všade sa nájdu dobrí aj slabší, profíci aj menej vhodní...
V prvej polovici máš veľkú pravdu. Platy u nás sú hanbou politikov aj zamestnávateľov, vlastne vizitkou ich práce... všetkých za 30 rokov. Ale raz sa im "zlomia hrable"...
S druhou nesúhlasím. Nehanbíte sa poniektorí rodičia tak nevychovaných potomkov posielať do školy a čakať, že učiteľ to spraví za vás?
Už po nás nakričal, doktora Bukovského nazval verejne bláznom, zase s*al ústami, je toto vôbec možné? Do kedy ešte?
Tí chudáci z pandemického štábu čo tam museli za ním stáť už toho mali tiež dosť. AK TO JE TAK, VEREJNE VÁS VYZÝVAM, NECHAJTE HO TAM STÁŤ NABUDÚCE SAMEHO!
Chce nám ukázať, čo všetko je na Slovensku možné :(((
Toho dostal hore len volebný systém v USA. Ako vieme, súčet hlasov čo dostala Hillary, bol vyšší.
... iba on nahlas sníva o baranovi.
Ja som taký boľševik a fašista ako ty woodoo doll. Iné delenie ľudí nepoznáš, stupido? Z Lipšica teda strach ide preveliký:))) Verejná mienka zabrala.
Veľmi dobre, že ešte existuje niečo ako verejný odpor. Tentoraz ako bzukot v kuloároch a v pozadí... stačil.
... presne, v školách to čakalo celé prázdniny :)))
Dúfajme, že jeho poslanie už bolo naplnené:)))
Ja tiež čakám, že o týždeň-dva sme trojciferní.
A potom nás zavrie na Dušičky.... teda vyhlási, že nás zavrie o tri dni... inak to nevie:(((
OK vypotil si všetko na Fica, desať minút záznamu... Teraz počúvaj zvyšné desiatky hodín. A prepíš pekne všetko,mená,milióny...ako stone slovenská sharon stone.. inak je to o ničom a vyzeráš, ako keby si mal jediný ten záznam. A to by slavo inak po tebe išiel...
Do nikoho sa mu nepustil. Ak je označenie biely kôň tak môže byť aj biela kobyla. Len Matovič v tom vidí urážku... alebo v tej podstate, že sa mu prichádza na majetkové pomery/podvody ?
Ten to aspoň netají, ale čo všetko riadi a kde naháňa Pavlínkyne lóve náš súdruh priemer, to je tajomstvo aj pre tajné služby :)))
... ale, ale... keď ide u nás hotovostná dvojica na cvičný let, ide s nabitým kanónom a dvoma pastelkami. Zbraňové systémy zaistené a simuluje sa prepad a zničenie protivníka. Raketami či kanónom...
Odporúčame