Takže chudák bude v kuse hovoriť, že prepísal všetko na manželku štyri roky pred vstupom do politiky.
Chudák nechá teraz za všetko osočovať svoju manželku, taký je hrdina. Však aj on aj médiá ju chúďa omieľajú dokola.
Za všetko ale môže Fico a Pellegrini, aj za to že Matovičovci zle investovali.
Manželka musela pustiť nejakú firmu, lebo Smer tam posielal, kintroly, prepadovku a naku:)))))
Tento človek nemôže byť čistý, ešte to nevidíte?
A ešte sa vrátim úplne na zaciatok... nič nemá... a čo nemalé peniaze, čo za tie dlhé roky zarobil ako poslanec, nemá nič, chudák? Toto je na prokurátora a zároveň na kazajku:(((


