Nejaká veštkyňa predpovedala na tento rok horúcu jeseň...
Nejaká veštkyňa predpovedala na tento rok horúcu jeseň...
Navidomoči sa ti tam dobre darí, takže niet sa čoho báť. Napriek tomu tam zostaneš sám.
áno, ale pomer zvýšenia počtu testov vs nakazených nesedí. Takže to nie je množstvom testov, to by sme mali číslo cca 1200.
... chcel som sa vrátiť k príspevkom z celého dňa... vyparili sa?
Neviem ako vojakom, ale lekárov a zdravotníkom mám v rodine a v okolí dosť. A skutočne nedostali nič. Ani tí na urgente... Kamže išli euráčiky, ak neboli vyplatené? Prosím napíšte, ak ste niekto dostali.
Aj súhlasím, len nezabúdaj na dosť dôležitú premennú, a to množstvom personálu... hlavne dostupného personálu. Zdravotníctvo je poddimenzované aj za normálu...
... útočia na poľských obchodníkov?
Hm, hm, hmmm, snehuliak a v lete?
... pritom ten prejav mohla spraviť "dištančne", no čo už. Poradcov má dosť.
Len sa čudujem, že ešte od nich nevyšlo nič ohľadom dávačiek od VšZP Pente, nejaký zádrhel?
... ide za ním kopa ľudí, napríklad aj ja... :)))))
No áno, ale ľudia s morálnou a mentálnou výbavou našej pravice budú akiste vedecky dokazovať, že covid ešte neprekročil Ural...
S tým ale pisálkovia nič nemajú. Je to z oficiálnych agentúrnych správ a vyšlo to akiste z huby organizátorov.
Z tohto skutočne srší dôvera a ide strach a rešpekt.
Čo ma najviac irituje, že to nepadá na úrodnú pôdu... a prvý muž exekutívy by mohol povedať... a karavána ide ďalej. To sme dopadli:(((
Nič iné sa ani neočakáva.
Leda že by... Ústavny súd prišiel s nejakým filigránskym výrokom ako "... podanie nespĺňalo..."... alebo s nejakým iným formálnym problémom.
Ja ti môžem napísať aj dvadsiatich-tridsiatich z opačnej strany spektra, ktorý robia ešte menej a navyše sú sprostí ako vedro gytu... ale nie teraz a takto verejne.
To sú typy, ktoré ako napr. v hnonline nereagujú na nič, kým v nadpise nie je Fico alebo Pellegrini alebo Smer:)))
... také typy... verklíky na gombík... netreba čítať a zaoberať sa s nimi.
Odporúčame