Čaputová „zotrela“ nemecký Die Welt aj Kisku
Klameš od rána? Stačí pár slov pozmeniť a fakty znejú tak odporne, však?
Sociálny demokrat v demokratickej krajine vie, že podnikateľský sektor musí byť silný, ak chce byť prosperujúci štát, však? Popri tom pozerá aj na pracujúcich a sociálne odkázaných, čo tebe a súčasnej čvarge navidomoči nič nevraví, však?
Problém je, že ten podnikateľský sektor je stále taký rozvojový... postkomunistický, takže veľké peniaze idú von zahraničným vlastníkom. To už je po niekom zdedené, však?
Prečo teda fabuluješ od rána a hádzeš tu osvedčené nepravdivé a hanlivé formulky?