Snowman- Vyčítaš strane Smer výsokú nezamestnanosť ,žobrácke platy a mizerné dôchodky. Keďže ťa veľmi mrzí výsoké percento voličov tejto strany ,tak ti chcem pripomenúť,že táto strana pri tej mizéri ,ktorá tu vládne robia pre pospolití ľud najviac.Je to Smer ,ktorý presadzuje rást minimálnej mzdy,rást dôchodkov, dbá na znížovanie cien energii všetky tieto činnosti boli za vlády pravicových strán iba sekundárnym problémom ,alebo si už nepamatáš Miklošové argumenty keď sa dvíhali ceny energii? Vraj tieto ceny aj tak nedosahujú ceny v západnej európe.Nuž a tajonstvo 40-tich % Smeru je v tom,že ľudia cítia akú takú podporu vo svojom ťažkom položení práve od vlády tejto strany.Ináč podporu NATO a EÚ zo strany Lajčiaka a Fica by som prirovnal k postaveniu nášho prvého prezidenta a jeho vzťahu k Nemecku!U všetkých je vidieť maximálnu snahu v prvom rade hájiť záujmy SLOVENSKA!

