Na Ukrajine sa ďalej bojuje, rokovania o jednote krajiny sú bez výsledku
Upútal ma postoj Ukrajinskej prokuratúry,ktorá vyhlásenie Ľudovej republiky označila za teroristické organizácie s jasnou hierarchiou a kanály financovania a dodávok zbrani.Nevyjadrila sa však k aktivítam oligarchu Kolomojského ,ktorý si vytvoril vlastnú armádu terorizujúcu občanov Ukrajiny Ruskej národnosti.Tento oligarcha verejne vypisuje odmeny za každého mrtvého "Rusáka"po vzoru svojho podporovateľa zo SŠ sa riadí aj ich heslom "mrtvý indián dobrý indián.Vysledkom Kolomejského armády pravý sektor sú stovky mrtvých a nezvestných ľudí.To majú ti tzv. separatisti sedieť so založenými rukami a čakáť kým ich po jednom povraždia ?To všetko iba preto že neskáču ,ako píska junta a majdan tak sa stavajú moskaľmi a nežiaducimi?Kam sa podela ta západom tak proklamovaná roznorodosť a demokrácia,právo na názor,sloboda a právo menšín na používanie svojho jazyka?Alebo tie všetky práva slobody neplatia ,ak sa jedna o občanov Ruskej národnosti? kto sa snaží za každú cenu ponížiť zdevastovať RUSOV