A teraz ešte potvrď ,že zem je plochá doska a slnko obieha okolo zeme a staneš sa dokonalosť samotná!
A teraz ešte potvrď ,že zem je plochá doska a slnko obieha okolo zeme a staneš sa dokonalosť samotná!
Kritinka na budúce sa zver radšie svojmu denníčku a nezabúadaj:
-- nepřítel nasloucha
--nepřítel je všude
--nový čas je taky nepřítel
--
_ Sankciami proti Rusku
- k trvalému úpadku padajúcej ekonómiky EÚ.3x hurá.
-k podvihnutu ekonomiky USA na úkor ekonómiky EÚ
Ten dobré nastavený systém sa čoho potom bojí,keď už aj poľovníkom chce brať flinty?
To musíš stále všetko točiť okolo hnoja?To už ťa tak ovláddla choroba z povolania? Ako cirkusovi kydač lájn všetko pre teba nakoniec skončí pri hnoji!
Dobrú noc milé deti prečítali sme vám rozpravočku z dielne NY times o dobrej a milej Kyjevskej vláde a zlom vlkovi Putinovi a jeho preruských zbrojnošoch.Rozprávočka je krásna len neviem prečo pri účasti na referende podorilo pri 84% účasti dostal zlý vlk a jeho zbrojnoši 94% podporu,lebo to je realita a nie ckazka!
Pri terajšej nezamestnanosti mladých ,ktorá sa v EÚ pohybuje na hranici 30%, očakávam ich nezamestnanosť temer 100%-tnú.Môj predpoklad je že táto bomba je neškodná ,výbuch a celý tento systém pošle do čerta spôsobí iná bomba.Jej časovač už tiká!!!!
nuž ešte nám prezraď,kde majú hlavu tí z Via Iuris ,alebo tí nesmrdia?
a ja jaj u tebe sa to prejavuje už teraz?
on len vyrovnáva skore k tým čo nenávidia Rusko.PS škodoradosť je tiež radosť...
Brešeš psoviny podľa teba Harabín sedí v každpom senáte súdu a ovplyvňuje ich rozhodnutia? Problém je v tom že sa súdnictvo spolitizovalo a tzv naši z Via Iuris môžu byť lenivci,robiť zmetočné rozhodnutia a procesné chyby tak sú krytí lebo sú proti Harabinovi....
Tebe poetický založenému cirkusáčikovi špeciál "pravda vždycky bolí,
hlavne keď klamaní sme boli"
Rišo Miller
ktorí /to je pre lingvistov/
Ivan, dnes nám férova Zuza predsa prezradila.že Via Iuris to sú sudcovia,ktrorý zastupujú opozičné strany!
V tej sedmičke určite nebude chýbať pán Úžera a pán Lichvár.tieto dve mena sú jasné.
Aj keď píšeš v zašifrovanom tvare NSA to rozlúšti a zistí čo so myslíš
Doplním:Dufam že odsúdia použivanie vrtuľníkov s isigniami OSN nasadených v boji proti tzv.separatistom na východe Ukrajiny
To bolo v 89 rečí o nemorálnych praktikách Štb vačšina z demokrátorov,ktorí vtedy tieto počiny tajnej polície odsudzovali a pranierovali dnes blahosklomne mlčia ,alebo obhajujú činnosť tajných služieb USA ,ktoré narástli do obludných rozmerov.
Odporúčame