všetko čo bolo účinené na dosiahnutie cieľa bieleho baráku je v súlade s ochranou ľudských práv a demokrácie.Z Putina vytvoria svetové média vraha a vojnového štváča zodpovedného za obeťe Majdanu.Tí ktorí nesú zodpovednosť budú navrhnutí na ocenenie Nobelovou cenou mieru.Keď sa pozriete kto všetko sa zúčastnil na boji o Ukrajinu ,tak sa vám musí zaseknúť rozum.Keď na strane "revolúcie bojovali židia,moslimovia,radikálni pravičiari,nacionalisti,fašistický Benderovci,ultra ľavičiari s podporou miliardárov,oligarchov,politikov EÚ,USA.V minulosti boli revolúcie ,ktoré mali ideu,v ktorých na jednej strane bola bieda na druhej bohatsvo,alebo národ a okupant,vie niekto čo vlastne bolo ideou Ukrajinskej revolúcie?Možno to bola úkažka toho čo si niekto stojací v pozadí Ukrajinského svinstva dokáže dovoliť.Niekto ten globatizátor zatiaľ neznámy kto riadí cez peniaze tieto procesy.Že za tým je globalizácia svedčia globalizovaní politici EÚ a vyhlásenie gruzinského zločinca exprezidenta Sarkašvili

