EÚ o ničom nerozhoduje o všetkom sa rozhoduje v bielom baráku a ten už dosiahol svoje.Podarilo sa im presadiť cez súčasnú vládu plne svoje záujmy a vytvoriť si predmostie v drang nach Moscow.Menšia chybička se vloudila ,že Krym je v zatiaľ v Ruských rukách,ale hlavná vec že vládna moc a silové štruktúry prebrali protiruské sily,ktoré sa aj dodatočne dozbroja a správne nasmerujú proti Rusku.Američanom neide o Ukrajinu im neide o Rusko,ako to správne povedala Kosovská masiarka Madlein Kabrhel Albright v pripade Ruska je hra o jeho surovinové bohatstvo.Rusi nesmia v tomto prípade ustupiť a postaviť sa tak ako už viackrát v histórii svetovému hegemonovi ,lebo teraz už neide iba o Ukrajinu,Rusko teraz už ide o slobodu celej civilizácie,ide o zachovanie mieru a pokoja vo svete ,lebo po američanoch prichádza násilie,chaos,bezprávie ,ako v IRAKU,Afganistane,Líbii,Sýrii,....

