Je nanajvýš pokrytecké od našich politikovkň kritizovať počinanie pána Kotlebu a pritom podporovať ľvovských náckov z majdanu.Pán predseda BB kraja sa nevýhraža žiadnej krajine a nemá územné požiadavky ,ake si uplatňuju banderovci.Pána Kotlebu poctil svojou návštevou aj Maďarsky veľvyslanec,aby s nim konzultoval spoluprácu.Vyzerá to tak,že v tejto oblast medzi pánom Kotlebom a Maďarskom sú lepšie vzťahy ,ako na najvýššej úrovni!Preto by som poprosil páni o menej histérie a pokoja jeho práci pre občanov BB kraja.


