Smeješ sa takto, aj keď čítaš SME?
V takomto prípade interpeluj prosím víťaza volieb z vtedajšieho obdobia a tým bola DS jej dnešní dediči sedia v OKS!Ale s ľútosťou musím konštatovať,že tvoje právne povedomie je niekde na úrovni člena nitrianského kartarského klubu
Už sa tešim ,ako esemeskový veľkoústy DAN vystúpi s grafickým zobrazením schémy prepojenia a finančnçh tokov sponzorov Sna pre Slovensko ,Grendla, zadĺžených firiem maloústeho DANA a agentúry MVK.Pritom ani nemusí nič začierňovať a cestovať do Švajčiarska....
Mne môže byť voľajaký Hlina ukradnutý a ja ho vôbec nemám za hlupáka mne totiž hlupáci nie sú za potreby.Ale zaujala má tvoja informácia o vedeckom dôkaze nepoužiteľnosti ISTôT.Ten výskum musel realizovať team vedcov,ktorý v minulosti dokázal hluchotu muchy na základe odtrhnutých nôh! Ešte sa sťažujú,že na takéto výskumy sa dáva z rozpočtu máĺo peňazí .PS Máš pravdu nielen ISTOTY,ale aj JUDr Istota su na h...o
Pán Boh sa už nemohol dívať na toľko špiny preto nariadil každý deň sprchy.....
Musím s vami súhlasiť, vyžadovanie plnenia zákona naozaj nemožno označiť človeka za hlupáka.Hlupákom ho činia jeho skutky a spôsob akým to požaduje-jednoducho Hlina!
Tak ty nevieš kam sa podela ľudskosť? Trochu ti pomôžem je na svete jeden ostrov leží v karibiku a volá sa GUANTANǍMO!
Hranolček a ty si z akej elektoratnej čriedy.Musíš mať bohaté skúsenosti s kadrovo personálnou prácou,alebo je to genetická záležitosť a funkcie máte v rodine?
To si ako prišiel na to, źe tvoj favorit je hlupákom len na diskusiách?
Hlina nechodí, nemyslí, neovláda pravopis, on sa jednodúcho sýpe a presýpava do konca volebného obdobia a potom na politické smetisko dejín.Ináč pravidlo potvrdzuje vynimku na Orave sa narodilo toľko schopných a múdrych ľudí až sa raz musel narodiť Hlina....
Čo máš stále s tými rukami už tu vyzeráš ako dúhový fetišista.Pozri si záznamy ,ako sa hlasovalo za vlády lumpenkoalíciea ľudia si zvykli,lebo tam boli oni
Ešte šťastie,že Vlado aj čosi Slovákom rozdal ináč by to Gabo riešil alternatívne!Dnes by sme boli na tom ako na prenajatom Gabčíkove...
Za se typicka patologická reakcia impotentného závistlivca
Klin, klinom! Ty si myslíš ,že si dostatočne decentný ,ohľaduplný,tolerantný a menej trápny?
Čo si myslel,že tam vyteperia tvoju?Viete iba kritizovať a škandalizovať,keby bolo povašom tak hrad je dnes iba zrúcanina!
To si sa ešte stále nespamatál zo zrážky s tým koňom?Otras mozgu vraj niekedy zanecháva aj trvalé následky a to bude asi aj tvoj prípad.
Čo tu trepeš zo štátneho,ak máś na myslí administratívu tak si na veľkom omyle a ináč je už všetko na 80% privátne nikto ťa predsa nenúti robiť za polovičný plat.Máš predsa slobodu a môžeš sa predsa presadiť trebars v podníkani ako 5000 tisíc členov SDKU.
Čo si to tí amíci dovoľujú vynechať z toho Slovensko a hneď OSN bez nášho doporúčenia? Miki sa včera vehementne vyjadroval za našu vyššiu angažovanosť v Ukrajinskej kríze a oni by chceli deliť tento koláč bez nás? No No No !
Prosím vás už prestante toľko jobových zvestí bojím sa,že to naší modrí bratia nezvládnu!
Prečo na fotografii je tento most práve zelenej farby.Bol už vari vyhodnotený farebný návrh? Alebo je to nstalógia za piross,feher,zsolt? Mal som maǎrského spolužiaka a ten musel mať stále niečo zelené na sebe.
Odporúčame