No vieš dal by Boh ,aby tie chimery zo strany Smeru pokračovali -Stabilné a nižšie ceny eli.,plynu,rast reálnych miezd,temer nulová inflácia,Keď už toľko nariekate nad privátizaciou Telekomu uveď aspoň pár dôvodov prečo ho nepredať!Aké dosahoval zisky a aké boli príjmy štátu z dividend? Telekom odzačiatku nedodržoval čo sľúbil nepreinvestoval dohodnutú sumu a investovať začal až keď si vytvoril kapitalovy základ z prijmov vyprodukovaných na Slovensku.Od začiatku s nami mával ako chcel a to aj pre veľmi dobrú zmluvu,ktorú podpísal alternatívny Gabo a nikdy ju nezverejnili ,vraj obchodné tajomstvo"!


