Vieš fúrik sú všelijaké mňa do prvomájoveho sprievodu neposielaj.Ono aj nickz hovoria čosi o psychologickom profile ich nositeľov,no a ty fúrik asi budeš na vozenie hnoja,lebo rád očierňuješ a špiniš všetko čo nie je modré.Chcel by som ti ešte pripomenúť ,že kto akými zbraňami bojuje ,takými aj zájde a tz skončíš v odpade na hnoji!


