Čarnogurský je starý stratég a vie,že že zlá reklama je tiež reklama .
Čarnogurský je starý stratég a vie,že že zlá reklama je tiež reklama .
Všetkým Smerobijcom doporučujem prečítať príbeh z demokratického Anglicka.Polícia zastrelila čierneho grazla ,ktorý bol preukazateľne neozbrojený .Svoju zbraň odhodil neskôr sa našla pod autom.Verdikt súdu bol pre políciu oslobodzujúci bolo im priznané právo na opravnenú obranu.Preto nech už bol zásah na CIGÁNSKYCH GRAZLOV Opravnený,alebo pololegálny všetci veľmi dobré vieme,že s takými obyvateľmi to inák neide na nich platí iba hrubá sila,lebo po dobrom to naozaj ide ťažko.Spýtajte sa verejnosti a 80% so zákrokom súhlasí.PS:Prečo pani ochrankyňa práv neprotestovala proti neprimeranému zásahu ťažkoodencov
Vedel by ste poradiť koho voliť?Jediným programom ostatných strán je poraziť Smer a Fica a s takýmto programom je výsledok ,že oslovia podľa vás iba tých 20%.Čo varí ma Fico robiť program aj opozícii?
No tvoje požiadavky žiaľbohu splňa iba jeden kandidát a tým je nominant Smeru SD. Keď zmierniš nároky môžu prípadať do úvahy ďalší.
To chceš povedať,že naša pravica nezvláda prácu v opozícii?Keď je nevýrazna v opozičnej činnosti,ako bude zvládať prácu,keď bude pri moci?U nás je koľko strán , jedna Smer a druhá všetci proti Smeru,ktorých jediným bodom programu je poraziť Smer a Fica.Myslíš,že to stači na to,aby upútali voličov na Slovcensku?
Neviem o čom to tu autor toči.Veď podľa terajšej opozície a ich medialnych trúb je terajší prezident členom Smeru veď nám to vtĺkate do hláv už 10rokov.Taže zvolením Fica sa praktický nič nezmení.Ešte na dôvažok ,ako to je v USA,Britanii kde je predsa pri moci jedna strana,tam je potom podľa vás pán autor potom tiež totalita?
Nadavate na Mikiho aj keď je všobecne známe,že kto si nevypije nie je ani Slovák a propo o čo horší je Dzurindov pohárik naviac od Lipšicovej fajky?
No, pán Ján ,situácia sa zvrtla už to tí hnusní kapitalisti dávno nemajú v rukách.Číňania za lacnou pracovnou silou prichádzajú do bývalej obuvníckej mocnosti a mestá sa o ich investície bijú.Teraz budeme šiť botičky do blata a do vodičky pre červených Číňanov my a verte že za krátku dobu príde aj na šatičky....
Svojím prispevkom tiež pomáhaš vyhrocovať stav spoločnosti!
Ani som netúšil,že Číňania sú tak postihnutí.To naozaj sú slepí,hluchí a nepoznajú internet? No pán autor tohoto grcu čo stojí takýto vyplach hlavy,aby vašmu názoru uveril normálny človek?
no cirkusante ja ti to rad vysvetlím .Ľudia tvojho typu si myslia,že dane,ktoré by mali odvádzať za vlády Smeru si necháva Fico preto si ich nechávajú pre vlastnú potrebu,ale Fico na nich vyzrel....
Furik, furik,tak sa mi viodí,že s tým tvojím jedným kolieskom sa akosi ťažko cxhápu súvislosti,ešte šťastie,že máš to SME a veríííme...
Vidím,že si dobrý v matike ,nože hoď tam aj cifry z predaja na Holandských dražbách pod vedením Ivana Mikloša
Keď čítam koľko doláčov sa na tej Ukrajine rozdáva,tak nadobúdam dojem,že Amerikáni tam presunuli svoje tlačiarne na zelené papieriky.
Prečo potom tie problémy pri vyklade zákonov,kde traja právnici majú štyri rôzné názory?........
Slovenská pravica sa atomizuje ako uran po zasahu" štiepneho kladiva" madame Curie.No asi to bude v tom,že každź je ohromný odborník na všetko.Frešo priśiel do SDKU,ako špecialista na havarijné stavy a túto odbornosť mu isto nikto nemôže uprieť.Preto beblanie komsomoleca a holobriadka Beblavého o tom,že Frešo nevie riešiť problémy vyznieva hlucho a tupo.Čo tie úspešne vyriešené 280 havarie v BSK pán Beblavy?
Odporúčame