Všetko bolo vopred pripravené a skoro 300 ľudí vrátane 80 detí bolo odsúdených na smrť.
Svedčia o tom aj veľmi rýchle reakcie médií,predstaviteľov ukrajinskej bábkovej vlády,amerických vládnych predstaviteľov tohto organizovaného zločinu.
Veľmi rýchlo sa poponáhľali s jednostrannými vyjadreniami,že na vine sú Rusi.
Cieľ je postaviť svet proti Rusku a vtiahnuť aj iné krajiny do vojny proti Rusku a mediálne vytvoriť protiruskú hystériu vo svete.
Americkí zločinci sa nezastavia pred ničím a Európa by mala pochopiť, že USA treba v týchto zločineckých aktivitách zastaviť.
Svet je v ohrození vojny a na vine sú USA !!!
A to všetko len preto,aby USA nevyhlásili hospodársky bankrot krajiny.

