Ľudia sa boja, že prídu o dôstojnú starobu
Duremar,
aby si človek šetril sám na starobu, to by museli byť iné príjmi na Slovensku
Neporovnávaj bratislavčanov s ostatným Slovenskom
Na väčšine nášho štátu sú mzdy až o štvrtinu menšie, ako sú v Bratislave a Bratislavskom samosprávnom kraji !!!
Z čoho si majú šetriť ľudia, ktorí pracujú za minimálnu mzdu, z čoho si majú šetriť tí, čo sú na sociálnej podpore, a z čoho tí, čo nemôžu nájsť si prácu kvôli veku, či zdravotným problémom ???
Dnes sa každý občan nad päťdesiať rokov bojí, že stratí svoje zamestnanie - potom by bol totiž už odbavený !!
Ak ho teraz prepustia, nikto ho už nezamestná , resp. málokto ho zamestná !!
Je to bieda - Od roku 1990 človek pomaly klesal na dno ale vždy sa vyskytli možnosti postaviť sa na nohy- no po prekročení istej vekovej hranice - napr. 50- tky, sa za každým vyhadzovom otvára priepasť večnej nezamestnanosti !
Takže, pre mnohých nie je v silách, aby si sami našetrili na " dôstojnú" starobu
takže, rozmýšľaj,o tom Duremar, čo si napísal