no to sa ešte musia udobriť s Bélom, pretože Orbán jasne povedal, že On a Fidesz podporujú SMK a Csákyho-
Béla mu toto len tak neodpustí - bude sa s Orbánom zahrávať, ako mačka s myšou- hoci nakoniec, bude s Fideszom spolupracovať .......
no to sa ešte musia udobriť s Bélom, pretože Orbán jasne povedal, že On a Fidesz podporujú SMK a Csákyho-
Béla mu toto len tak neodpustí - bude sa s Orbánom zahrávať, ako mačka s myšou- hoci nakoniec, bude s Fideszom spolupracovať .......
wiwan, hoci čo sa povie na Bugára, pravdou ostane, že vie vyťažiť z minima maximum - a o to ide -
SDKÚ DS,SaSako aj KDH bez Bugárovej strany vládnúť nemôžu !! A toho si je Béla vedomí a získa pre "svojich" voličov občanov SR maďarskej ako aj slovenskej národnosti najviac - to ver
Asamoaha Gyana - hráč Ghany "urazil" footbalovú šťastenu tým, že v 121 minúte nepremenil jedenáctku
také niečo sa nemalo stať- a ešte v takom dôležitom zápase
ako sa vraví - nedáš - dostaneš- na penaltový rozstrel prehrali -
opäť sa ukázalo, že jedenáctka sa dá len zle kopnúť - škoda- držal som im palce, aby konečne afričania hrali aspoň v semifinále - ale - čo už, idú ďalej uruguajčania - mali viac špotrového šťastia
bol to celkom pekný zápas - a dramatický až do konca
Nuž, Semjén len dokazuje svojimi vyhláseniami, že od "pána politika" má veľmi ďaleko
zabudol povedať, že : Orbánova vláda nastoľuje v Maďarsku totalitný - fašisticko- hortyovský štát !!
Bugár je politik, akých je na Slovensku veľmi málo - rozumný- a čo je hlavné, ide za svojim cieľom a väčšinou plní sľuby dané voličom
SDKÚ DS musí stáť veľmi zle s kádrami, keď na funkciu ministra zahraničných vecí nemajú vhodnejší káder, ako Mikiho Mausa !! To už Edo Kukan by bol lepší - ale Edo má lepší flek a na šéfa diplomacie kašle z vysoka !!!
Človek bez diplomatických skúseností, bez diplomatických schopností, človek bez kúska cti, teda Mikino - - to má byť šéf diplomacie ??? Veď je to výsmech - je to facka všetkým normálnym občanom SR
Bugár má pravdu, Béla veľmi dobre pozná mentalitu politikov SDKÚ DS a KDH - za 8 rokov vládnutia Dzurindu sa poučil, že to, čo nie je na papieri - neplatí - a naučil sa, že aj keď sa dá niečo na papier, tak väčšina vo vláde Dzurindu to zmenila -
/ SDKÚ + KDH odstavili niekoľkokrát body programu SMK z vládneho programu, hoci nakoniec SMK pod vedením Bélu naplnila svoj volebný program na viac ako 80% !!! /
Takže vie, prečo trvá na tom, aby kompetencie boli jasné a nemenné
A v tejto 4 koalícii to bude opäť Béla, ktorý program Mostu - Híd naplaní najviac -
cipíšek, a proč se Vaše mužstvo neprobojovalo alespoň na MS ??
vnútro, áno, silný rezort - doprava bez výstavby diaľníc, však je ......
Figeľ nal väčšie ambície , ale naozaj je pravda, že radšej akékoľvek koryto, ako žiadne
Stoch, zase sa mýli
Tak, ako hovoril, že holanďania ich budú podceňovať a vyhráme
tak sa mýli aj teraz - Holandsko nebude majstrom
Ináč, teraz bol zápas iný ako proti talianom
Ako som písal pred zápasom -kto dá prvý gól - vyhrá - a tak aj bolo-
naši zažiarili, ale holanďania svojou taktikou našich zaskočili
išli ako buldog za svojim cieľom, a naši nenašli na nich účinnejšiu taktiku
aj tak slovenský footbal dosiahol historické výsledky - vďaka Weisovi a jeho chlapcom
jasné, teraz , keď je cargo Slovakia v strate, sprivatizujú ho podnikatelia blízky SDKÚ DS - na čele s btratmi Dzurindovými, a potom, potom sa prijmú zákony o obmedzení kamionovej prepravy po dialniciach a cestách SR , presmerovanie prepravy na železničnú prepravu a odrazu - Cargo Slovakia bude vysoko ziskové !!!!
Dobre premyslené -
Prečo sa nemôže prijať zákon o obmedzení kamionovej prepravy a presmerovaní všetkej prepravy po železnici dnes, a Cargo by bolo ziskové pre štát ??
prečo už konečne nazatvoria vrt výbušninami??
navždy tak uzavrú vrt a hotovo !!
Im však nejde o záchranu životného prostredia, ide im o peniaze - preto stále odčerpávajú ropu, hoci vedia, že to k ničomu nevedie, lebo miliony litrov ropy aj tak uniká do oceánu !!!
najhoršie dopadlo KDH !!
z ich priorít neostalo nič, zhola nič- teraz chytili aspoň aké také korytá
Nuž, tak im treba,
keď sa tak rozhodli, ako sa rozhodli
tak som to aj napísal, záleží, kto dá prvý gól - od toho sa to bude odvíjať
Dva krát po sebe
sa zázraky nedejú -
Hoci želám našim, aby vyhrali, Stoch sa mýli -
holanďania našich po víťazstve nad talianmi nepodcenia a nepodceňujú - pripravujú sa na našich !!
zahryznú sa do našej jedenáctky hneď v prvých minútach, aby našich zatlačili a aby dali prvý gól
A ak holanďania dajú prvý gól, a my budeme musieť otvoriť hru, dopadneme tak, ako taliani
Naopak, ak naši dajú gól, máme akú takú šancu - ovšem, to by museli všetci naši hráči hrať minimálne tak dobre, ako proti talianom
skôr si myslím, že naši, po víťazstve nad talianmi, si fandia príliš a zabúdajú , že footbal sa hrá minimálne 90 minút
a že doteraz naši ukázali, že na konci im zatiaľ stále chýbali sily !!!
Nuž, nakoľko ešte nezložil poslanecký sľub,
čo takto ho zažalovať za : širenie poplašnej správy ??
že nepodá trestné oznámenie-na koho? na seba???
Sulík mu už "zaplatil" dostane nejaké miesto na ministerstve riadenom SaS a už nepotrebuje "vydierať" Sulíka
Si naivný
všetko začla Vladko a Miki
Boháči si nárokujú na celé Slovensko
Myslia si- poznajúc naších politikov, že cez peniaze získajú všetko-všetko
a zatiaľ im to vychádza
žiadna odchádzajúca vláda by už nemala predávať majetok štátu!!
Žiaľ, ak to neurobí Chovanec -predá to nový minister
.Rozdieľ bude len v tom, že teraz to získajú osoby blízke HZDS, potom to získajú osoby blízke novému ministrovi
a ako chce koalícia uvádzať v štatistike - okrádanie občanov SR politikmi a ministrami ??
ako bude uvádzať kriminálny čin - vyžadovanie úplatkov úradníkmi štátnej správy od občanov, podnikateľov, pokiaľ chceme niečo vybaviť na úradoch a inštitúciach ??
a ako sa bude vykazovať "kriminalita " vlády pri predaji štátneho majetku pod cenu ?? a prijímanie všimného členmi vlády ??
Odporúčame