prieskumy sa pri SMERe mýlili, a to ešte nevolili všetci voliči v obciach postihnutých záplavami a zosuvmi pôdy !!
Nebyť ANTIFICOVSKEJ KAMPANE zo strany pravicových strám, tak má ešte viac %
prieskumy sa pri SMERe mýlili, a to ešte nevolili všetci voliči v obciach postihnutých záplavami a zosuvmi pôdy !!
Nebyť ANTIFICOVSKEJ KAMPANE zo strany pravicových strám, tak má ešte viac %
oprava - aj teraz má možnosť zostaviť vládu..
tak, tak, nebyť Bratislavy, pravica je v mínuse !! O Bratislave platí, že jej nezáleží na ostatných častiach Slovenska . Len Bratislava a Západné Slovensko - tam je najviac priemyslu, najviac podnikateľov, ktorí podporujú SDKÚ DS
SDKÚ DS ani raz nevyhrala parlamentné voľby, avšak, ako 2x predtým, aj teraz má možnosť zostaviť voľby, Volebný systém teda nie je najspravodlivejší
z týchto strán by bola pre Slovensko najvýhodnejšia koalícia SMER + KDH
menej výhodná by bola SMER a MOST - Híd
ale politici by museli pozerať viac do budúcnosti a nepozerať na nezhody medzi politikmi
Nuž, navzdory hnusnej ohováračskej kampani zo strany pravicových strán a médií, SMER vyhral voľby!!
Žiaľ, HZDS sklamalo
Nuž, ako si teraz 4 politické strany rozdelia nasledovné ministerstvá ?Ministerstvo dopravy, pôšť a telekomunikácií SR • Ministerstvo financií SR • Ministerstvo hospodárstva SR • Ministerstvo kultúry SR • Ministerstvo obrany SR • Ministerstvo pôdohospodárstva SR • Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR • Ministerstvo spravodlivosti SR • Ministerstvo školstva SR • Ministerstvo vnútra SR • Ministerstvo výstavby a regionálneho rozvoja SR • Ministerstvo zahraničných vecí SR • Ministerstvo zdravotníctva SR • Ministerstvo životného prostredia SR
A to ešte nehovorím o rozporoch medzi KDH a SDKÚ DS , KDH a SaS- , Most - Híd a SDKÚ DS
Nuž, kvôli korytám to skúsia - ale - KDH už raz z vlády Dzurindovej vystúpilo - a tak je reálny predpoklad, že tento zlepenec nevydrží 4 roky
Poriadok v Kirgizsku nastolí len ruská armáda - na požiadanie vlády Kirgizska
Dzurindov nos jasne cíti zmenu - asi konečne vytiahol svoj nos z Clintonovho za.ku !!
ešte ani nie je isté, že SMK bude vo vláde a niektorí občania SR maďarskej národnosti - členovia SMK sa už prejavujú - ničia to, čo Slovákom pripomína vznik samostatného štátu čechov a slovákov - vymedzenie hraníc medzi MR aČR - resp. Slovenskom !!
Na Slovensku nech vládne Slovenská vláda a žiadny maďari - hoci občania SR
nech je vláda aká che, parvicová, ľavicová, či hybrid -parvicovo-ľavicová -ale nech nie je v nej zastúpená SMK s Pálom Csákym !!
Ináč je to opäť len zle pre slovákov a slovenky
Radičová priemernú mzdu určite nezdvihne - ani minimálnu
Lieky za vlády SDKÚ DS zdraželi najviac
Takže,ideš z blata do kaluže jahoda
aby už bolo 22:00 hod a táto nepodarená Konská komédia sda konečne skončí !!
Nech sú výsledky akékoľvek, to, že táto volebná kampaň bola všetkým možným, len nie kultúrnou a racionálnou, to vieme už dnes. Ani Nero v starom Ríme neútočil na svojich nepriateľov v senáte tak, ako Miki a a SDKÚ DS spolu s ďaľšími pravicovými stranami proti SMERu a Ficovi -
HEy Joe, ak by si čítal viac článkov odo mňa, tak vieš, že ja nie som SMERák- ale ma doslova štve, ako sa zvrhla predvolebná kampaň -
Celá pravica, spolu s médiami sa vrhli na SMER , aby ho zdiskreditovali za každú cenu pred voľbami, a aby odohnali od SMERu jeho sympatizantov
To, že už v pondelok bude jasné, že 90% všetkých ohováraní je nepravdivých, už nezaváži - avedia to ako v SDKÚ DS, tak v SaS, KDH, SMK a ďaľších stranách
Pretože tu sa hrá o zajtrajšiu účasť na voľbách, o odovzdané hlasy najmä SDKÚ DS, SaS a KDH !! Preto musí mať SMER najhoršiu vizitku dnes a zajtra - aby nezískal viac, ako 33 %
Pretože potom, ak SNS a HZDS získajú aspoň po 9-10% hlasov, tak Miki aj s SDKÚ by muselibyť ďaľšie 4 roky mimo karyta a to už by ich sponzori nad vodou nedržali - a SDKÚ DS by postune zaniklo!!! a mikiho by už poslali do politického dôchodku !!! kapišto, o čo sa tu hrá ????
Mladí a neskúsení - áno, Sulík vie zahrať na city tejto vrstvy našej spoločnosti -
Vie, že mladí sú bez skúseností, sú rebeli, a tak sa ľahko manipulujú - väčšinou nemajú ešte vlastný názor a tak rečičky Sulíka - lahodia ich ušiam -Mladí by sa mali zamyslieť a uvedomiť si, že nie prvý raz ich takto nabaláchali - aj v nežnej revolúcii novembra 41989 zneužili študentský pochod - deň študentov vtedajší disidenti z Občianskeho fóra a na Slovensku Verejnosť proti násiliu na realizáciu svojich cieľov - cez študentov a ich pochod - zásah proti študentom sa dostali k moci Havel, Kňažko a spol.Dnes naletia na sľuby a rečičky Sulíkove - ale - nech je tak, mládež musí padnúť na hubu,pocítiť na vlastnej koži - politiku pravice, aby zistila, ako ich Sulík a celá pravica oje.ali -
Podľa Mikiho - máme chodiť robiť na západ a ak sa máme mať dobre, máme mať aj 2 až 3 zamestnania - hlavne, že On a jeho kolegovia vyžijú z jedného a to aj s celou rodinou
na mobil som dostal SMSku, kde ma niekto varuje, že SMER v noci chce zdiskreditovať SDĽ tým, že polepia všetky autá nálepkami - nevoľte SDĽ
Tak toto určite nie je z dielne Roba Fica - On by si nepohneval majiteľov áut tým, že im polepí autá.To skôr vidím na samotnú novovzniknutú SDĽ, alebo na SDKÚ DS ,ktorá chce ešte pred voľbami vyvolať posledné nepokoje proti SMERU
aký musí byť SMER v očiach Dzurindu silný, keď musí miki používať takéto praktiky pred voľbami,aby čo najviac očiernil SMER a tým, aby odpudil voličov SMERu
To, čo robí SDKÚ DS pred voľbami za pomoci médií voči SMERu, je hnus najväčšieho zrna a ukazuje to na fakt, že členovia a mecenáši SDKÚ DS sú dychtiví po poslednom majetku na Slovensku - je to ich posledná možnosť "nabaliť" sa a zbohatnúť !!
SVINSTVO NAD SVINSTVO
KORYTÁ A TEPLÉ MIESTEČKÁ VO VLÁDE IM ZATEMNILI MOZOG A SÚ OCHOTNÍ ZAPREDAŤ AJ VLASTNÚ MATER, LEN ABY MOHLI ZOSTAVIŤ VLÁDU A VLÁDNÚT a ROZKRADNÚŤ POSLEDNÉ ZVYŠKY MAJETKU SR
Komu ide o to, aby sa ľavica naďalej trieštila??
SMERu určite NIE !!
SDĽ -tá pravá SDĽ sa zlúčila so SMEROM teraz NIEKTO ZNEUŹÍVA ZNAČKU SDĽ PRE SVOJE ZÁUJMY - Miki - priznaj sa, že si za vznikom novej SDĽ
Nuž, Česko má momentálne oproti Slovensku jedno významné plus -
Majú českú korunu a nie euro !!
toluen - nafetoval si sa??
Vieš dobre, že hovoríš bludy !!
Aj pri tom najhoršom scenári pre SMER, Fico bude poslancom Národnej rady SR a- a tak bude mať poslaneckú imunitu
A ešte niečo, ak by Fica mali zavrieť, tak predním by tam museli dať do basy Mikiho, Vladka, a ešte kpu ďaľších
Ty - ... sfetovaný toluénom
Opozičné KDH prišlo s návrhom, aby sa na zmiernenie dopadov záplav vyčlenilo 27 miliónov eur, s ktorými vláda počítala na výstavbu Národného futbalového štadióna. "Štadión počká, obete povodní nie,"
Nuž, KDH nemusím, hoci Figeľ je z nich najprijateľnejší / preto z neho urobili predsedu /, ale s tým návrhom súhlasím aj ja
štadión počká - a keď, tak nech si ho stavajú footbalové kluby zo svojicvh príjmov - a nie zo štátnych peňazí
Postihnutí sú prvoradí
Na druhej strane, treba povedať, a to by mala urobiť ako jedno z prvých rozhodnutí nová vláda -
ZALOŽIŤ PRI MINISTERSTVE PôDOHOSPODÁRSTVA - FOND NA ODSTRAŇOVANIE ŠKôD SPôSOBENýCH ŽIVELNÝMI POHROMAMI, do ktorého by sa každoročne vkladali určité sumy - rádovo miliony, ktoré by slúžili len na takéto účely - náhrada škôd po pohromách
Na tento fond by mohli vkladať aj občania pravidelne cca 0,5% z daní mesačne a podobne
Zároveň by vláda mala pritlačiť na obce a nedovoliť stavať nové domy v záplavových lokalitách
Aj najrýchlejšieho zajaca uštve svorka psov
A SMER akom psy štvú a ohovárajú Dzurinda, Sulík, Figeľ,Csáky , Bugár a tiež predstavitelia ÚNIE a td, ako aj denníky ako sú SME a im podobné - nevynímajúc aj Pravdu, TV Markízu, Jojku, a iné
To je veľa aj na slona, nieto na človeka alebo jednu stranu
Ovšem to, ako sa snažia zničiť Fica a SMER hovorí o tom, ako sa Fica a SMERu boja - preto sa museli spojiť všetci spoločne proti jednej strane a jednému človeku
Veľká škoda, že voľby sa konajú práve v čase, kedy veľmi veľa ľudí je postihnutých povodňami a budú radšej ratovať domy a majetok, ako sa venovať voľbám - to sa odrazí na účasti voličov - a čím menšia účasť voličov, tým väčšia voda na Mikihio mlyn On vie veľmi dobre, že najviac sympatizantov má SMER na východe a severe Slovenska - teda tam, kde sú najväčšie problémy po povodniach
Želám len jedno všetkým štváčom - bodaj by čím skôr opustili politickú scénu -
Dzurinda spolu so svojimi kompánmi zo SME takúto hru nerozohral ani proti Mečiarovi v roku 1998 !!
Miki a jeho spojenci nechcú nechať nič na náhodu
Musia Fica morálne zničiť, aby SMER nemohol získať tých cca 30% -
Pretože - ak by SMER získal okolo 30 % vo voľbách, a SNS a HZDS prekročia hranicu 8 %, zak SDKˇU DS a s ním aj Miki m,ôžu zabudnúť na to, že budú skladaž vládu
Preto tento hon na čarodejnice menom Fico a SMER
Fico urobil jednu osudnú chybu - a to tú, že priskoro zahnal Mikiho do úzadia
Miki z úzadia má viac možností biť do SMERua Fica, nie je tak na očiach, ale o to je zákernejší
Odporúčame