Zaujímavé je, že v 1944 (počas vojny) bola relatívne vysoká pôrodnosť, v podstate na úrovni 1982 - 83. Prekvapil ma aj rok 1968. Tam by som bola neočakávala taký pokles.
Dík :-)))
Zaujímavé je, že v 1944 (počas vojny) bola relatívne vysoká pôrodnosť, v podstate na úrovni 1982 - 83. Prekvapil ma aj rok 1968. Tam by som bola neočakávala taký pokles.
Dík :-)))
Toto je zaujímavá štatistika. +++
Mňa by zaujímal vývoj od vojny, resp. aj tesne pred ňou. Hovorilo sa, že najviac detí sa rodilo v päťdesiatych rokoch, tak či nešálili :-)))
Ani to nejdem čítať, lebo viem, že Ty by si najradšej celý východ utopil v tom uráne.
A že som tak smelá, čo si zvyknú pribaliť iné národy?
Vari len nie slivovicu?
Súdruhovia!
No táááák, zomrel mladý človek a vy si tu robíte z toho prču :-)))
Hm, hm, hm ... jak vieš? :-))))
Ozaj, existuje slnečnicový med?
Dobré ráno stará mama! Čo Vás tak z ničoho nič osvietilo?
Moje nervy! Kam sa tak ponáhľa? Veď som ešte nevidela ani Babovřesky 1.
"Ďakujem" spoluobčanom, ktorí sa chodili v novembri 89 knísať za tento hnoj, ktorý tu teraz máme.
Odporúčame