Neverím jej ani slovo. To je typická SaSácka hra na žumpu.
Neverím jej ani slovo. To je typická SaSácka hra na žumpu.
Tak daj trestné oznámenie a neprostituuj v médiach.
Tá pravica je ta odporná, že až no.
Namiesto toho, aby normálne riešila veci, furt sa brodí vo fekáliach. Odporné!
Si si všimol aký je tu dnes "pravicový" kľud? Naši "slušní" pravicoví kibici už asi balia saky paky a vybavujú pasy do Burkina Faso :-)))
"len na dva a trištvrte roka"?
Si myslí, že taká raketa ako Čižnár toho veľa neurobí? On totiž nie je vypatlaný lolo, urobí milý Danielko, urobí :-)))
Myslíš tých truhlíkov, ktorí sa plancú na tomto portáli?
Hentí Bezákovci názorne ukázali a žiaľ, naďalej ešte ukazujú ako funguje pravičiarska podvraťácka činnosť.
A ešte aj fešák! Márišku mu naháňam, je to zaujímavý chlap :-))))
Pravica sa čuduje, že nemá preferencie? Pri takýchto kandidátoch?
To jej asi nikdy nedocvakne, lebo koniec koncov aj čím by jej malo, keď má v hlave vymetené?
Je úplne zábavné sledovať, ako majú z Čižnára už teraz poniektorí plné gate :-)))))
Tak vám pán Boh pomáhaj, chrústikovia :-)))
Tých nám tu bol čert dĺžny! Za to sme tam, kde sme. Dopadli sme ako úplná spodina Európy.
Ja mi na blití z toho, ako sa poniektorí do bezvedomia snažia "oslavovať" túto zapáchajúcu stoku, v ktorej teraz žijeme.
Iba netvor sa môže tešiť z toho, že sa má z nakradnutého ako prasa v žite a pritom 2/3 ľudí sa brodia na pokraji hranici chudoby.
Iba netvor nevidí, že Čenkových detí je v súčastnosti v tomto štáte až po vyše kolená!
Čo je toto za svet? Chorá doba! Chorí ľudia!
Jasné! Dementi si neuvedomujú, že nebyť socializmu tak máme holé oné!
Iba absolútny netvor sa môže radovať tomu, že teraz je takmer 2/3 ľudí na hranici, resp. pod hranicou chudoby.
Ja mi na blití z tých "ľudí"!
Odporúčame