Nás bolo v triede 33 a prežili sme.
Za to dnešných detí je v triede 22 a blbé sú jak táčky. Píšu ako úplne tupelá, pravopis nula bodov, všeobecný rozhľad "zabudni", schopnosť komunikovať "ako polonemí", matika bez kalkulačky "načo?" ... a vôbec,
... už len ráčkujúci Beblavý má do toho čo "povedať", keď sa ani len rozprávať nedokázal naučiť.


