Hlavná vec, že od Teba to hrozí! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Hlavná vec, že od Teba to hrozí! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Hovadá sú v každom čase a v každej krajine. Našu nevynímajúc.
Relatívne znamená na trt.
A to mu neprajem!
Zas nejkú sviňačinu. Šak oni ani nič iné nevedia, len sa brodiť v žumpe a konšpirovať.
Mne je ten človek sympatický. Je mi sympatická jeho priamosť a svojim spôsobom aj tvrdosť! Držím mu palce, aj keď to nebude mať ľahké, lebo proti nemu brojí celá armáda holoflojtošov.
Presne!
To vieš, tteraz tam nemajú ešte čo ukradnúť ... počkaj, keď klesne voda. To sa tam budú prví trhať o kus žvanca.
Čo ste vy za svoloč, keď v takej vážnej situácii si tu premeriavate kto z vás ďalej "doští".
Nenormálni ľudia!
Trochu spolupatričnosti a zdravého rozumu do tých vašich komplexov "lebo Fico".
Tebe stojí niekto na kábliku? Či ani nemusí?
Veď prednedávnom tu bola "ostrá" debata "slušných" pravicových ovčanov, ktorí sa živia zberom harabúrd z kontajnerov. Načo sem chodíš, keď sa na Teba aj tak nič nenalepí?
Pred piatimi minútami to boli 4cm. Dúfam, že nechcete nasilu trhnúť "rekord" po vzore bulvárna Markíza :-)))
To ste zas mali čo napísať. "Slušní pravicoví" ovčania ich do rána rozkradnú :-)))
Odporúčame