Sú prefajčené supermarkety výsledkom štátnej korupcie?
Ale pochopila!
Ty opakuješ dookola to isté a ja Ti na to odpoviem v rovnakom duchu. Nechodievaj tam, kde Ti niečo prekáža. Celý svet sa netočí iba okolo Teba. Sú ľudia, ktorým vyhovuje presný opak, než Tebe. Máš na výber z nepreberného množstva možností! Tá druhá strana nemá!
P.S.: a iba na okraj. Pomiešal si hrušky so slivkami. Tí "zlí" kontrolóri nemajú nič spoločné s Tvojim zákazom fajčenia. Predpokladám, že išlo o nejakú inšpekciu práce, resp. BOZP. Označovanie nálepkami je chronicky známe roky-rokúce. Ja naozaj vidím ako problém v tom, keď ľudia nepochopia a nedodržiavajú základné povinnosti a predpisy. Pokuty sú v tomto prípade oprávnené!