A čo už je len Teba do toho? Opucuj si to svoje SMErácke pero a cestuj o nick ďalej.
A čo už je len Teba do toho? Opucuj si to svoje SMErácke pero a cestuj o nick ďalej.
Vy dvaja ste ako keby vás jedna kukučia mater mala. Či?
Daj si preč tú nechutnú malinu a nebudem si z Teba robiť už prču. Ber, to je dobrá ponuka :-))))
Človeku fakt rozum stojí! Najmä tí, ktorí tomuto štátu nezaplatia na dani ani deravý groš vykrikujú nezmysly o daniach.
Trápne ako kýbel gytu!
A čo si mi vlastne chcel? Akosi si neviem poskladať nejaký odkaz a zmysluplné posolstvo.
Škoda! Život ale ide ďalej, tak hádam na budúce :-)))
Ty sa okolo mňa radšej neobšmietaj. Neznášam vtierky a bonzákov!
Daj si som mnou GG jednu z mojich obľúbených http://www.youtube.com/watch?v=bbYNnt9qz-U
Neznášam ľudí, ktorí sú za každých okolností negativistickí a protislovenskí.
A neznášam ani tých, ktorí do každej lafaciny zamontujú politiku. Chronty!
Tak potom sa načo miešaš do debát ktorým vôbec nerozumieš?
Každé jedno! Vygoogli si! Prípadne sa vráť do školy ak nerozumieš jednoduchému textu a už neotravuj.
Oni nie sú Ty, tak neposudzuj všetkých a všetko iba podľa seba.
Človek nevie, či sa má smiať alebo plakať.
Každého, kto šoféruje pod vplyvom alkoholu treba postaviť pred súd a doživotne mu zobrať vodičák.
Veď práve! Máš pravdu!
Fico sa jej nevyrovná v ničom, lebo vo všetkom ju predčí o 4 konské dĺžky. :-)))) A v etickej rovine až o 5 dĺžok :-))))
Odporúčame