Je to veľmi smutná správa. Bol to sympatický človek.
Neodpustím si však poznámku, od Pravdy sa očakáva, že robí ozajstnú žurnalistiku a nie preberača správ ako poniektoré portály. Trochu života a investigatívnosti by tomuto periodiku zaručene neuškodilo.


