Koľko máš rokov? Podľa obsahu textu asi tak 3.
Koľko máš rokov? Podľa obsahu textu asi tak 3.
To je "rito" SDKÚ. Sa nečudujem, že Smrečina krachuje, keď v jej vedení sedia železničiari.
Ani vtip, ani myšlienka, ani invencia. Úbohé!
Mala som to šťastie byť na jednej z vojenských prehliadok 9. mája na Červenom námestí a bol to pre mňa nezabudnuteľný zážitok. Kto nezažil tú atmosféru a hrdosť Rusov, nepochopí. Dôstojná spomienka a úcta pre 27 miliónov mŕtvych, ktorí prišli o život kvôli jednej nezmyselnej vojne.
Slovákom čím ďalej tým viacej šibe. Pre peniaze sú schopní každého svinstva. Je mi z toho zle!
Palce držím, to si píš :-)))
Anaj doplatila na to, že lavírovala medzi dvomi znepriatelenými skupinami a priklonila s k tej "slabšej". Je zablokovaná do februára 2014, takže mi nič iné jej neostáva, než používať náhradnú Tane :-)))
Čo sa týka floraiďáka, tem chýba aj mne, ale viem, na akej debate sa teraz fláka, takže mám dušu na mieste, lebo viem, že je živý a zdravý. A s tým Ollmom nebudeš ďaleko od pravdy. Je to môj najvernejší kamarát, má sa dobre a ja ho mám ho veľmi rada.
Jeden spí kade chodí, druhý pije kade chodí, to je taká fraška a medzinárodná dehonestácia intelektu Čechov, že až dverami búcha.
Možno sa urazil, že si ho nenazvala analfabetom. Možno sa mu cnie za starým nickom :-)))
No vidíš! Keby si ovládal pravopis a štylistiku, mohol si písať scifi. Vymýšľať hlúposti si vieš tak dobre, až sa hory zelenajú :-)))
Presne! Dávam Ti 100 bodov z 50 možných. Berieš? :-)))
Odporúčame