Seat, ak myslíš, že mám 2 roky do dôchodku, tak sa hlboko mýliš! Ja mám do dôchodku ešte takmer celú desaťročnicu, takže si svoj ostrovtip brús na niekom inom. Radšej!
Seat, ak myslíš, že mám 2 roky do dôchodku, tak sa hlboko mýliš! Ja mám do dôchodku ešte takmer celú desaťročnicu, takže si svoj ostrovtip brús na niekom inom. Radšej!
Naše deti sa budú do svojej smrti hanbiť za generáciu svojich priamych predkov, lebo takých tupcov už sotva inde nájdu.
Slovensko si po revolúcii vytrelo rozumom však viete čo a teraz bedáka, že čo s tým. Nič. Poctivo sa vrátiť tam, odkiaľ sme vyšli a nehľadať tam, kde sme sa nepoložili.
Pravda horká, ale zdravá!
Mne srdce puká, keď čítavam o tom, ako opätovne chodíme do služby a na múračky, ako začiatkom minulého storočia ... i toho predminulého, i toho pred pred minulého. Tak, ako som o tom čítavala v knihách: sluha si a sluhom ostaneš, Slovák môj premilený. A tak Ti treba!
No neviem. Tá stránka, na ktorú si uviedol link je akási "prerušovaná pieseň". Síce pôvodom dobrá myšlienka, ale mladý pán personalista býva asi zeneprázdenený, tak na túto bokovku už nemá čas :-)))
Ak Ti môžem poradiť, neplať žiadne manipulačné poplatky pokiaľ si nezistíš, či má agentúra licenciu na poskytovanie služieb za úhradu. Ich zoznam a všetko potrebné nájdeš tu: http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestnanosti/ne…
Toto je logika jak hovado. Tak predaj áut stagnuje v celej Európe a my vyrábame o sto šesť. Som zvedavá, čo budeme vypisovať o rok, že sme neodhadli trh a máme plné sklady?
Kristové rany, veď už ju zaveďte! Vykecávate o nej už celé desaťročia a furt nič. To je fakt na obesenie v tomto chrontavom štáte.
Nehnevajte sa na mňa, ale čo koho do toho, či dôchodca chce robiť aj po odchode do dôchodku alebo nechce? To je každého osobná vec a odbavovať sa na nemorálnosti dôchodcov, lebo máme 400 tisíc nezamestnaných je minimálne scestné.
Na Slovensku nie je 400 tisíc nezamestnaných, ale 2 milióny 400 tisíc. Akosi sme pozabudli na to, že od roku 89 sa po svete plancú 2 milióny Slovákov, lebo im rodná zem nevedela zabezpečiť dôstojné podmienky na živobytie.
Zaujímavé je, že sme doteraz nebizukali, že sa tu deje niečo zlé a odrazu, ako keby nás niekto papekom uderil sa nám z ničoho nič rozsvietilo a ajhľa ... niet dňa, aby niekto nenapísal odkaz dôchodcom: "pokapte už, lebo tu len zavadziate".
To by som vôbec netvrdila! Sú tu oveľa oveľa bezodnejšie.
A čo má byť?
Zas sa tu budú odbavovať všelijakí špekulanti, že oni by to aj za 35 tisíc. Jak u drbnutých na dvore.
Rozumieš napísanému textu?
Tým som chcela povedať, že na vine sme všetci, ktorí sme pozerali ako teľatá na nové vráta a neurobili sme nič, aby sme si náhodou "nepoondili našuchorenú konťu". A tak nám teraz treba!
Pochopiteľne, ten link je o Rusoch (je to ich značka a firma), nie o Američanoch. Rusi na rozdiel od nás nie sú tak sprostí, aby si svoje nechránili. Oni sa nepodložia pod Američanov za 2,20, ako my.
Zemľankách vravíš? Začínam veriť tomu, že Teba fakt striasli z čerešne.
Zjavne o terajšej tzv. "východnej civilizácii" vieš veľké guľové :-))) Iba malilililililičičký príklad pracoviská Yandexu, čo je ruský google http://officesnapshots.com/companies/yandex
Aj ja!
Aj ja, lebo veľa vecí som videla z pozadia a neurobila som nič, iba sa prizerala.
Nerozumiem tomu, ako sa táto žena mohla stať najkrajšou ženou sveta, ale pravda je taká, že ani netúžim rozumieť každej lafacine.
Mne sa ešte nestalo, aby som sa ako vodička zabudla pripútať. Toto mám už úplne zautomatizované aj na sedadle spolujazdca, aj keď sa tam vyskytujem iba sporadicky, lebo jazdím na svojom každý deň.
A preto v podstate nerozumiem tomu, v čom je problém, aby sa ľudia pripútavali.
"50 živnostenských spoločenstiev a cechov" vymyslelo 10 opatrení v podstate o ničom. Nehnevajte sa na mňa, rozpusťte tie organizácie, lebo sú zbytočné. Toto vymyslia aj deviataci v Hornej dolnej na nepovinnom krúžku o podnikaní.
Odporúčame