Jasné, jasné, a pointu ani jednu, čo? Kam Ti ušla? :-)))
Marketingovo na to išla veľmi dobre a ponúkla iba to, čo chcú ľudia počuť. Bizňis :-))) A o to predsa ide, či?
Ma nejeduj! Ja inklinujem aj k maďarskej kukurici a kúpaliskám.
Už sa opakujem, ale nech! Ja by som všetkých kývajúcich sa na námestiach v 89. nakopala do zadku.
Bol to sympaťák. Nemal síce hlas ako zvon, ale jeho pesničky sú nadčasové a dajú sa počúvať aj dnes :-)))
Veď povedal :-))) Povedal, že Pravda má Fica v paži, za to Hedvigu má v iných hodnotových "priečinkoch" :-)))
Mne osobne už celá Hedviga lezie hore hrkom. Vždy keď vidím jej meno sa mi pred očami zjaví Pál Csáky, a to, uznaj sám, nie je žiadne potešenie :-)))
Nie, nevymyslela. Sídli v Bratislave blízko Polusu. Stačí? A ten pán sa volá Róbert. Vlastne obidvaja (aj majiteľ) sa volá Róbert :-)))) Bodka! "Kto je tá firma" nebolo posolstvo môjho príspevku.
Povedali, že mu hrali a on nič nepočul. Tak aj tento článok je presne v tomto duchu. O ničom. Možno niekedy uvažuje ... to je čo za žurnalistiku?
Vraj robia kontroly aj v neskorých večerných hodinách .-)))
Nie, nie, nie. Ja som geckokatolíčka :-))))
Neviem, jak uvažujem tak uvažujem, furt mi z toho vychádza, že skorej pomôže chudobný chudobnému. Bohatý nemá "chrbticu" a chudobného by najradšej ohlodal až na kosť.
Mne osobne sa páči španielsky cestovný priemysel, mohli by sme sa od nich čo to priučiť, prípadne v tejto oblasti viac spolupracovať :-))) Koniec koncov, aj ich poľnohospodárstvo je na inej úrovni, než to naše, tak aj v tejto oblasti by nás mohli trochu naštartovať a ukázať nám ako vyzerajú vidly a motyka.
Šak je super bomba kšeft manager roka, ta ne?
A včera nám to natrel ten mladý hokejista z Plzne. Keby sme sa tak správali všetci, tak tu už máme rajskú záhradu se vším všudy a nemusíme sa do bezvedomia skrývať za "sukňu" nejakého parlamentu, či nejakej vlády, a už vôbec nie za "sukňu" Fica.
Toto je lepšie než silvestrovská zábava.
Nehnevaj sa na mňa, planceš sa už minimálne dlho na tejto debate a tak musíš vidieť, že nám nehrozí žiadna epidémia prerodu, práve naopak. Štát, to nie sú politici. Štát sme my všetci. Politici sú iba reprezentatívna vzorka nás všetkých, takže "srandičky" typu vymeňme náš parlament za fínsky mi prídu ako z materskej škôlky.
Čo získame výmenou 150 Lolov za iných Lolov? Nič! Nič, pokiaľ sa nezmeníme my všetci.
Veď to to to :-)))) Zdá sa, že s tým zmúdrením nám tu nehrozí žiadna epidémia :-)))
Si nemôžem pomôcť, ale mne jeho obraz tieni mrak toho, že robil podvraťácku činnosť za zrušenie socializmu, čo mi príde choré, lebo socializmus bol doteraz jediným systémom, ktorý mal najbližšie k sociálnej spravodlivosti a tým pádom aj k poslaniu cirkvi. Pozadie zatrpknutosti z postavenia cirkvi za socializmu neriešim, lebo mňa stranícke pletky, a ani statky zmätky nezaujímajú.
Odporúčame