Prokrastináciou trpím aj ja, zvlášť keď mám robiť niečo, čo neviem alebo nechcem :)))
Inak som sa celkom dobre pobavila, až na jeden moment. nemám rada, ak niekto obchádza pravidlá, takže tou reklamou si si u mňa znegoval celé svoje úsilie za vykynoženie prokrastimácie zo zemského povrchu.


