Čeče, zdá sa že máš pravdu!
Dal by Boh, keby tam bol konečne!!! normálny a pokorný človek!
Čeče, zdá sa že máš pravdu!
Dal by Boh, keby tam bol konečne!!! normálny a pokorný človek!
Ak toto naozaj povedal, tak beriem všetko späť! To je najrozumnejší výrok za posledných dvadsať rokov!
Vďaka pane!
No, neviem milá moja cirkev ... ty fakt po ničom inšom netúžiš, len spáchať na sebe harakiri. Tak Ti pán Boh pomáhaj!
P.S.: s menom František som nadmieru spokojná. Až dojatá, z rôznyh dôvodov :)))
Máš 120 plusových bodov :))) Idem ... ale neteš sa, lebo isto iste ešte prídem :)))
Aha? To majú vo Vatikáne nejaký nový sokaš? Biely dym biely pápež, či ako?
Ja Kubišovú síce nemusím, ale tento link má jedno veľké pozitívum, klip nie je gýč ako swinja :)))
To musia všetky tie romatické oné byť ako z pamätníčka tinedžerov? :)))
Dobréééé!
Keby som nevidela, že máš nick corrado, tak by som si myslela, že si môj bývalý kamarát z tejto debaty :))))))
Ešte nevieš, či to nie je černoch ... musíme počkať, kým si nahodí make up, trvalú a červené topánočky :)))
Nechápem, čo sa tu vzrušujete nad tým, že pozametáme Hohe Tatru a možno aj Fatru a Matru, pozbierame odpadky a konečne zapucujeme všetky výtlky na cestách.
Ale no! Ty nemáš inej roboty? Rieš svetový mier :)))
Mu gratulujem! Dúfam, že je neškodný životnému prostrediu :)
Ja si pamätám všetky referendá a všetky boli trápne ako kýbel gytu. Nepamätám si však, kto ich organizoval, lebo všetky schvaľovala NR. :))))))))))))))))))))))))))))
Tým prebehnutým trapošinám hovoríš referendum?
Ale čo? Ja konkrétne menovite? To si s ktorého kandelábra opísal?
Sa s koňom zrazil, To je fakt ten pravý, čo si nepamätá koľko už toho natáral .)))
Odporúčame