Ako znížiť počet túlavých mačiek? Poľovníci ich chcú strieľať
Ha, ha, ha ... monitoring priestorov :))) Tam kde žijú osamelé starenky? Čosi? U nás každý čaká ako kura na sopeľ, kedy sa starenky pominú, aby mohli deti minimálne dediť.
Budem Ti s tou opaterou mačiek oponovať. Nie je to celkom normálny stav, keď si ľudia osamelosť a iné traumy kompenzujú tým, že si prepchajú byt zvieratami, lebo potom to presne dopadne tak, ako píšeš v úvode. Starenka radšej sebe odoprie a dá mačke. A ešte z toho vyjde ako úplný blbec, lebo musieť platiť namiesto svojho lekára zverolekára. A toto už len komu treba?