to je nejaký zelenského prieskum, však?
to je nejaký zelenského prieskum, však?
keby sa ti minula krieda, napíš
chápem
keď je skorumpovaná, nevadí, budeme ju voliť, lebo je naša
nevzrušuj sa
Donbas a Krym je Rusko
nevieš prečo som si pri tomto spomenul na čurilovcov?
hoaxáreň a nie noviny
ochrana jazykových menšín
nie je to isté ako povinný Ruský jazyk
kto chce , vie ako dlho sa staval tento úsek a kto sa podieľal
Garantujem ti že keby náhodou raz šimečka otváral úsek začatý za Fica, ten tam pozvaný nebude.
+++
:D
Takú grín
si génius;
na to by neprišiel ani stanko
Hneď sa mi bolo na tej diaľnici čosi podozrivé
a čo je to oproti účtu za zelenského vojnu.
Ten má iba výhodu že platiť to chce brusel, teda aj my
problém s takýmito ľudmi je ten,
že vždy keď cítia nejakú krivdu,
sú presvedčení že to je kôli ich orientácii
máš šťastie; správny prístup -
Šovinizmus je v našej demokracii západného typu tolerovaný, oprávnená kritika Izraela nie
mlčí sa o tom preto,
lebo kritizovať vyvolený národ nie je dovolené.
to ešte brali aj (minimálnu) mzdu?
Treba naozaj urobiť poriadok v tomto štáte
keď progresívec nemá argumenty,
siahne po urážkach, ako napr. SStanko
ozval sa nadšený čitateľ nočníkaN a smetí :D
keď progresívec nemá argumenty,
siahne po urážkach, ako napr. fsam
Harabín rozhodoval podľa zákonov,
nie podľa progresivistických želaní nočníka N a smetí
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Odporúčame