neviem ako je to s tou demokraciou;
keby som za čias čaputovej napísal o nej že je bastard, tak by mi príspevok prinajmenšom zmazali.
neviem ako je to s tou demokraciou;
keby som za čias čaputovej napísal o nej že je bastard, tak by mi príspevok prinajmenšom zmazali.
som rád že si si vypočul popradský príhovor predsedu vlády.
Uč sa z toho
degresívcov už pokojne môžeme volať progresívcami
z anketnej otázky "Pomohla výmena obrubníkov šoférom?"
nie je jasné či sú myslení vodiči dodávok, alebo osobných áut.
Tým prvým zrejme áno
progresívci a progresivistickí aktivisti stále behajú po školách
tváriac sa že to nie je politika
sstanko, vieš čítať?
Na čítanie s porozumením sa neodvažujem pýtať
vyzerá to že prestanem používať slovo degresívec
bohožiaľ nevyrastie
ja nadŕžam iba zdravému rozumu.
Čiže tebe nie
je to primitívny exibicionista od a po z. Čiže k
no tak zelenský by samozrejme mal podať demisiu;
keď sú už tým najdemokratickejším štátom v európe
načo tam tí provokatéri ktorí potom opustili sálu vlastne išli?
Iba provokovať, rušiť diskusiu?
To je také progresívne
preto sa im degresívci tak venujú
to je Fico, ale veď vy ste slušnoľudia :D
Mimochodom, kto vlastne začal? To teraz donekonečna jedni budú ukazovať na tých druhých?
to taká čaputová zásadne iba na koberci
tu niekto rozdával peniaze?
Odporúčame